Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) XXI Ziemas Olimpisko spēļu Vankūverā (12-28.02.2010) oficiālā mājas lapa. 26.04.2024
Kalnu slēpotājs Zvejnieks Vankūveras olimpiskajās spēlēs ieņem 62. vietu milzu slalomā
24.02.2010
z/a BNS

RĪGA, FEB 24, BNS - Latvijas kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks otrdien Vankūveras olimpisko spēļu milzu slalomā Vistleras trasē ieņēma 62. vietu.

Čempionam Karlo Jankam no Šveices divu braucienu summā 18 gadus vecais Zvejnieks, kurš ir jaunākais sportists Latvijas olimpiskajā komandā, zaudēja 20,79 sekundes. Pirmajā braucienā startēja 101 sportists, finišu pēc otrā brauciena sasniedza 81, liecina organizatoru informācija.

Sudraba un bronzas medaļas ieguva norvēģi Kjetils Jansruds un Aksels Lunds Svindals, bet nākamās trīs vietas tika austriešiem.

Pēc pirmā brauciena līderim Jankam Zvejnieks zaudēja 11,02 sekundes. Otrais bija austrietis Romeds Baumans, bet trešais - norvēģis Aksels Lunds Svindals.

Zvejnieks pirmajā braucienā apsteidza 17 konkurentus, bet deviņi no startējušajiem pirmajā braucienā nefinišēja. Arī trīs olimpisko medaļu ieguvējs pēc aizvadītām trīs disciplīnām, amerikānis Bode Millers kurš gandrīz krita un izbrauca ārpus trases. Pirms tam viņš bija ieguvis zeltu kombinācijā, sudrabu supergigantā un bronzu nobraucienā.