Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) XXI Ziemas Olimpisko spēļu Vankūverā (12-28.02.2010) oficiālā mājas lapa. 27.04.2024
Silovam neizdodas iekļūt šorttreka 500 metru distances pusfinālā
27.02.2010
z/a BNS

VANKŪVERA, FEB 27, BNS - Latvijas sportistam Haraldam Silovam piektdien olimpiskajās spēlēs Vankūverā neizdevās iekļūt 500 metru distances pusfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Savā ceturtdaļfināla skrējienā Silovs finišēja pēc 41,837 sekundēm, kas viņu četru dalībnieku konkurencē ierindoja trešajā vietā. Uzvaru skrējienā izcīnīja Kanādas sportists Fransuā Luiss Tramblē, kurš finišēja pēc 41,326 sekundēm. Otrais bija Jūngju Kvaks no Dienvidkorejas, kurš Silovu apsteidza tikai neilgi pirms finiša. No distances sākuma Silovs turējās otrajā vietā, taču līdz finišam to nespēja nosargāt.

Kopējā vērtējumā Silovs palika 12. vietā. Pusfinālam kvalificējās četru ceturtdaļfinālu divi labākie dalībnieki.

* Olimpiskās ziņas tapušas sadarbībā ar a/s "Aldaris"

LATVIJAS OLIMPISKĀ KOMITEJA | Rīga, Elizabetes iela 49, LV-1010 | Tālrunis +371 67282461 | [email protected]