Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) XXI Ziemas Olimpisko spēļu Vankūverā (12-28.02.2010) oficiālā mājas lapa. 26.04.2024
Zviedrijas hokeja izlase uzvar Somiju, abas komandas kvalificējas ceturtdaļfinālam
22.02.2010
z/a BNS

RĪGA, FEB 22, BNS - Zviedrijas hokeja izlase svētdien ar 3:0 uzvarēja Somiju Vankūveras olimpisko spēļu hokeja turnīra priekšsacīkšu pēdējā spēlē, un abas komandas kvalificējas ceturtdaļfinālam.

Divus vārtus guva Lui Eriksons, vienus Niklass Bekstrēms. Otrajā trešdaļā līdz spēles beigām par uzbrukumu pretinieka galvai kaklam tika noraidīts soms Joni Pitkanens.

Trešo periodu abas komandas aizvadīja mierīgi, rezultatam nemainoties.

Jau ziņots, ka svētdien pirmajās spēlēs Krievija ar 4:2 uzvarēja Čehiju, bet ASV ar 5:3 pieveica Kanādu.

* Olimpiskās ziņas tapušas sadarbībā ar a/s "Aldaris"

LATVIJAS OLIMPISKĀ KOMITEJA | Rīga, Elizabetes iela 49, LV-1010 | Tālrunis +371 67282461 | [email protected]