Ziņas
Pētersons rezultatīvākais Islandes handbola izlases uzvarā par olimpiskajiem čempioniem Francijas handbolistiem
05.08.2012. | Autors: z/a BNS

RĪGA, Aug 05, BNS - Latvijas handbola audzēknis Aleksandrs Pētersons, kurš jau daudzus gadus ir Islandes pavalstnieks, sestdien guva sešus vārtus un bija rezultatīvākais Islandes izlases rindās, kas pārspēja 2008. gada olimpiskos čempionus Francijas handbolistus.

Islandes izlase dramatiskā cīņā uzvarēja ar 30:29 un tieši Pētersons pusotru minūti pirms cīņas beigām guva uzvaru nesošos vārtus. Islande izcīnīja ceturto uzvaru četrās spēlēs, un nodrošināj pirmo vietu A grupā un potenciāli vājāku pretinieku ceturtdaļfinālā.

Pirms četriem gadiem Pekinas olimpiskajās spēlēs islande finālā zaudēja tieši Francijas izlasei, kurai sestdienas mačā rezultatīvākais ar deviņiem gūtiem vārtiem bija Žeroms Fernandess.

Vīriešu handbola turnīrā vietu ceturtdaļfinālā bez Islandes A grupā nodrošinājusi arī Francija un Zviedrija, bet no B grupas labāko astotniekā jau tikušas Horvātijas, Spānijas un Dānijas izlases. Islande un Horvātija ir vienīgās komandas, kuras pagaidām nav zaudējušas.