Ziņas
Pirms skriešanas un šaušanas Čerkovskis 20. vietā olimpiskajās sacensībās modernajā pieccīņā
11.08.2012. | Autors: z/a BNS

RĪGA, Aug 11, BNS - Deniss Čerkovskis noslīdējis uz 20. vietu pēc jāšanas un pirms skriešanas un šaušanas komibinācijas Londonas olimpisko spēļu modernās pieccīņas sacensībās, liecina organizatoru informācija.

Zirgs Rambo neļāva Čerkovskim uzlabot rezultātu kopvērtējumā, kad pēc paukošanas un peldēšanas viņš ieņēma devīto vietu. Čerkovskis jāšanā ar 976 punktiem ierindojās tikai 32. vietā, kas atsvieda viņu uz 20. vietu kopvērtējumā pirms kombinācijas, ko Latvijas sportists sāks minūti un 15 sekundes pēc līdera Dāvida Svobodas no Čehijas.

Čerkovskim pēc trim sacensību disciplīnām ir 3160 punkti. Svobodam ir 3460, Cao Džunžunam no Ķīnas - 3456, Aleksandram Lesunam no Krievijas - 3424 punkti.

Pēc pirmās disciplīnas - paukošanas Čerkovskis ieņēma ceturto vietu. Viņš uzvarēja 23 pretiniekus un zaudēja 12 nopelnot 952 punktus. Peldēšanā 200 metrus brīvajā stilā Čerkovskis veica divās minūtēs un 10,78 sekundēs, kas deva 1232 punktus, taču tikai 28. vietu 36 pieccīņnieku konkurencē.

Jāšanā maksimālo punktu skaitu - 1200 ieguva ungāri Roberts Kasa un Ādams Marosi, kā arī itālietis Rikardo de Luka. Gan Kasa, gan de Luka startēja ar zirgu Connic.