Ziņas
Pļaviņa/Šmēdiņa pretinieki olimpiskā pludmales volejbola turnīra ceturtdaļfinālā pirmdienas vakarā būs amerikāņi Gibs/Rozentāls
05.08.2012. | Autors: z/a BNS

RĪGA, Aug 05, BNS - Mārtiņa Pļaviņa/Jāņa Šmēdiņa pretinieki olimpiskā pludmales volejbola turnīra ceturtdaļfinālā pirmdien būs amerikāņi Džeikobs Gibs/Šons Rozentāls.

Tas kļuva zināms pēc amerikāņu sestdienas uzvaras astotdaļfināla pēdējā spēlē ar 2:0 (21:14, 22:20) pār krieviem Konstantīnu Semjonovu/Sergeju Prokopjevu.

Latvijas un ASV komandu spēles sākums būs plkst. 21 pēc Latvijas laika, liecina olimpisko spēļu rīkotāju informācija. Gibs/Rozentāls grupu turnīra spēlē ar 2:0 (21:10, 21:16) uzvarēja otru Latvijas komandu londonā - Aleksandru Samoilovu/Ruslanu Sorokinu, kuri pēc zaudējuma astotdaļfinālā turnīru beidza dalītā devītā vietā.

Pļaviņa/Šmēdiņa iekļūšana olimpiskajā ceturtdaļfinālā ar ko garantēta vismaz piektā vieta, ir jauns Latvijas pludmales volejbola augstākais sasniegums.