Ziņas
Štromberga sagaidīšanu lidostā tiešraidē pārraidīs arī sabiedriskā televīzija
13.08.2012. | Autors: z/a BNS
 

RĪGA, Aug 13, BNS – Divkārtējā olimpiskā čempiona BMX disciplīnā Māra Štromberga svinīgo sagaidīšanu starptautiskajā lidostā "Rīga" pirmdien tiešraidē būs iespēja vērot Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā, kā arī interneta tiešraidē LTV portālā, liecina LTV mājaslapā publicētā informācija.

Pirmdien no plkst.17.45 LTV7 tiešraidē pieslēgsies Štromberga sagaidīšanai, savukārt LTV1 ēterā Štromberga svinīgā sagaidīšana būs vērojama plkst.21.15.

Štrombergs pirmdien atgriezīsies mājās kopā ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski un Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadību – prezidentu Aldoni Vrubļevski un ģenerālsekretāru Einaru Fogeli. Ar Štrombergu kopā atlidos BMX komanda – Edžus Treimanis un Rihards Veide, treneris Ivo Lakučs, trenera palīgi Uldis Pūcītis un Normunds Taims, kā arī mehāniķis Gundars Osis.

Puiši starptautiskajā lidostā "Rīga" ielidos plkst.17.50.

Plānots, ka īpašu ar dažādiem pārsteigumiem bagātu sagaidīšanas ceremoniju BMX komandai organizēs VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" un nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" sadarbībā ar LOK.

Arī sportistu līdzjutēji, draugi un tuvinieki tiek aicināti ierasties lidostā un ar skaļām ovācijām sagaidīt olimpiešus. Pēc svinīgās sagaidīšanas lidostā speciāli organizēts olimpiskais divstāvu autobuss Štrombergu, viņa komandas biedrus un viņu atbalstītājus vedīs uz Valmieru, kur plkst.21 valmierieši organizē puišiem vēl vienu svinīgu sagaidīšanu Valmieras Rātslaukumā.

Štrombergs Londonā atkārtoja savu 2008.gadā Pekinā gūto panākumu, kļūstot par pirmo neatkarīgās Latvijas sportistu, kurš izcīnījis divas olimpiskās zelta medaļas.

BNS, +371 67088611, [email protected]