Ceturtdiena, 25.04.2024.
KANOISTS EŽMALIS UN SMAIĻOTĀJI STRAUME/ZAĻUPE NETIEK 500m FINĀLĀ Atpakaļ ...
z/a BNS
Krists Straume, Kristaps ZaļupeRĪGA, AUG 21, BNS - Smailīšu divnieks Krists Straume/Kristaps Zaļupe ceturtdien pusfinālā 500 metru distancē ierindojās 4. vietā un neiekļuva finālā, liecina sacensību organizatoru informācija.

Lai iekļūtu finālā, vajadzēja ieņemt vienu no pirmajām trim vietām. Līdz trešajai vietai latviešiem pietrūka 0,853 sekundes. Straumem/Zaļupem neizdevās iekļūt savā otrajā finālā Pekinas olimpiskajās spēlēs. Piektdien pulksten 11.35 pēc Latvijas laika Straume/Zaļupe startēs 1000 metru distances finālā.

Jau ziņots, ka Latvijas olimpiskās komandas jaunākais dalībnieks, 18 gadus vecais kanoists Miķelis Ežmalis ceturtdien 500 metru distances pusfinālā ieņēma sesto vietu un finālā netika. Finālā iekļuva pa trim labākajām laivām no katra pusfināla.

Miķelis EžmalisSavukārt Latvijas olimpiskās komandas jaunākais dalībnieks, 18 gadus vecais kanoists Miķelis Ežmalis ceturtdien Pekinā 500 metru distances pusfinālā ieņēma sesto vietu un finālā neiekļuva, liecina organizatoru informācija.

Finālā iekļuva trīs labākajās laivas no katra pusfināla.

Vēlāk ceturtdien par vietu pusfinālā cīnīsies smailīšu divnieks Krists Straume/Kristaps Zaļupe. Arī viņiem pusfinālā jāiekļūst trīs labāko skaitā.