Sestdiena, 27.07.2024.
Sporta veidi | Peldēšana Rezultāti ...

Romans MiloslavskisPeldēšanā Latviju pārstāvēs divi peldētājis - Romans Miloslavskis un Andrejs Dūda.
Romans startēs 100m un 200m brīvajā stilā, bet Andrejs B normatīvu izpildījis 100 m tauriņstilā un 200 m kompleksajā peldējumā.

LATVIJAS PELDĒTĀJU STARTI OLIMPISKAJĀS SPĒLĒS (pēc Latvijas laika)

Svētdiena, 10.augusts
13:55 - 14:35  200m br.stils (priekšsac.)

Miloslavskis finišēja pēc minūtes un 48,41 sekundēm, kas viņam deva 6. vietu savā peldējumā, un 25. vietu kopējā konkurencē. Pusfinālā tika 16 priekšsacīkšu labāko rezultātu īpašnieki. Lai tiktu pusfinālā, Miloslavskim vajadzēja peldēt par 0,60 sekundēm ātrāk.

13:33 - 13:57 100m br.stils (priekšsac.) Romans Miloslavskis
R.Miloslavksa rezultāts 100m brīvā stila distancē 50,40 sekundes, kas ir jauns Latvijas rekords. Pēc priekšsacīkstēm Miloslavskis ieņēma 46. vietu 64. sportistu konkurencē. Ātrākais kvalifikācijā bija Īmons Salivens no Austrālijas - 47,80 sekundes.

Trešdiena, 13.augusts
14:42 - 15:02 200m komplekss (priekšsac.) Andrejs Dūda
Priekšsacīkstēs Dūda savā peldējumā finišēja trešais ar rezultātu 2:04,18 minūtes,atpaliekot no paša personiskā rekorda 2:03,53, kas ir arī Latvijas rekords.
Distances kopvērtējumā Dūda ieņēma 38. vietu 46 dalībnieku konkurencē. Lai iekļūtu 16 spēcīgāko peldētāju vidū un startētu pusfinālā, vajadzēja sasniegt rezultātu vismaz 2:00,57. Labāko rezultātu kvalifikācijā uzrādīja amerikānis Raiens Lohte - 1:58,15.

14:54- 15:18100m tauriņstils (priekšsac.) Andrejs Dūda
Priekšsacīkstēs Dūda savā peldējumā, kurā startēja tikai trīs dalībnieki, uzvarēja finišējot pēc 55,20 sekundēm. Viņš par 1,50 sekundēm atpalieka no paša personiskā rekorda 53,70 sekundes, kas ir arī Latvijas rekords. Distances kopvērtējumā Dūda ieņēma 59. vietu 65 dalībnieku konkurencē. Lai iekļūtu 16 labāko peldētāju vidū un startētu pusfinālā, vajadzēja sasniegt rezultātu vismaz 52,05 sekundes. Labāko rezultātu kvalifikācijā uzrādīja serbs Milorads Kavičs, kurš finišējot pēc 50,76 sekundēm laboja olimpisko rekordu.