Ceturtdiena, 28.03.2024.
Kanoe un smaiļošana | rezultāti Atpakaļ ...

Pirmdiena, 18.augusts
C1 1000m  (priekšsacīkstes)  Miķelis Ežmalis
Latvijas olimpiskās delegācijas jaunākais dalībnieks kanoists Miķelis Ežmalis nodrošināja vietu pusfinālā 1000 metru distancē. Savā priekšsacīkšu braucienā kanoe vieninieku klasē (C-1) 18 gadus vecais Ežmalis ieņēma 4. vietu astoņu dalībnieku konkurencē.
K2 1000m (priekšsacīkstes) Krists Straume/Kristaps Zaļupe
Krists Straume un Kristaps Zaļupe iekļuva pusfinālā 1000 metru distancē. Savā priekšsacīkšu braucienā divnieku klasē (K-2) Straume un Zaļupe ieņēma 5. vietu septiņu laivu konkurencē. Pirmo trīs vietu ieguvēji nodrošināja vietu finālā, bet 4.-7. vietas ieguvēji sacensības turpinās pusfinālā.

Otrdiena, 19.augusts
C1 500m  (priekšsacīkstes) Miķelis Ežmalis
Miķelis Ežmalis nodrošināja vietu pusfinālā 500 metru distancē. Savā priekšsacīkšu braucienā kanoe vieninieku klasē (C-1) 18 gadus vecais Ežmalis ieņēma 6. vietu septiņu dalībnieku konkurencē.
K2 500m (priekšsacīkstes) Krists Straume/Kristaps Zaļupe
Krists Straume un Kristaps Zaļupe otrdien nespēja uzreiz iekļūt 500 metru distances finālā, un būs spiesti airēt pusfinālā. Lai tiktu starp finālistiem, savā braucienā Straumem un Zaļupem vajadzēja ieņemt trešo vietu, taču viņi savā priekšsacīkšu braucienā divnieku klasē (K-2) ierindojās 4. vietā astoņu laivu konkurencē. No trešajā vietā esošajiem itāļiem Latvijas airētāji atpalika par nieka 0,780 sekundēm.

Trešdiena, 20.augusts
C1 1000m pusfināls Miķelis Ežmalis
Miķelim Ežmalim neizdevās iekļūt olimpiskajā kanoe vieninieku (C1) finālā, jo savā pusfinālā viņš neiekļuva labāko trijniekā. Ežmalis pirmajā pusfinālā palika pēdējā devītajā vietā. Finālam kvalificējās trīs ātrākie. Braucienā uzvarēja Tomass Hals no Kanādas, kuram Latvijas airētājs zaudēja 18 sekundes.
K2 1000m pusfināls Krists Straume/Kristaps Zaļupe
Krists Straume un Kristaps Zaļupe izcīnīja uzvaru smailīšu divnieku (K2) 1000 metru pusfināla distancē, nodrošinot sev vietu finālā. Straume/Zaļupe distances gaitā kāpināja tempu, un finišā izrāva skaistu uzvaru, jo vēl 250 metrus pirms finiša Straume/Zaļupe ieņēma trešo vietu. Tuvākos sekotājus Jaunzēlandes airētājus Latvijas sportisti apsteidzot par 0,103 sekundēm.

Ceturtdiena, 21.augusts
C1 500m  (pusfināli) Miķelis Ežmalis
Miķelis Ežmalis ceturtdien Pekinā 500 metru distances pusfinālā ieņēma sesto vietu un finālā neiekļuva, liecina organizatoru informācija.
K2 500m (pusfināli) Krists Straume/Kristaps Zaļupe
Krists Straume/Kristaps Zaļupe ceturtdien pusfinālā 500 metru distancē ierindojās 4. vietā un neiekļuva finālā, liecina sacensību organizatoru informācija.

Piektdiena, 22.augusts
11:35 K2 1000 (fināls) Krists Straume/Kristaps Zaļupe
Krists Straume/Kristaps Zaļupe piektdien Pekinas olimpiskajās spēlēs ieņēma 8. vietu 1000 metru distances finālā.

1. Martins Holšteins/Andreāss Īle (Vācija) 3:11,809