Atis Strenga sesto reizi ievēlēts par LKSF prezidentu

LETA
12:13, 8. oktobris 0

Atis Strenga trešdien Latvijas Kamaniņu sporta federācijas (LKSF) biedru kopsapulcē sesto reizi tika ievēlēts par LKSF prezidentu, ziņo LKSF preses dienests.

Kopsapulcē Rīgā, "Elektrum" Olimpiskajā centrā par LKSF viceprezidentu ievēlēts bijušais kamaniņu braucējs Klāvs Vasks. Viņš savulaik startēja divvietīgajās kamanās.

LKSF ziņo, ka nelielas izmaiņas notikušas LKSF valdē. Tajā Jura Šica vietā ievēlēts viņa brālis Andris Šics. Tāpat valdē darbu neturpinās arī Aivars Kalniņš un Pēteris Cīmanis.

Pirmo reizi valdē tika ievēlēts pašreizējais Latvijas nacionālās izlases treneris un menedžeris Kristaps Mauriņš un Latvijas junioru un jauniešu izlases galvenais treneris Zintis Šaicāns.

Darbu valdē nemainīgi turpinās Normunds Grava, kurš pārstāvēs sacensību tiesnešus, tāpat arī Dace Ābeltiņa, Ingrīda Amantova un Dace Gods-Romanovska, kura turpinās veikt arī ģenerālsekretāres pienākumus.

Vēlēšanās piedalījās astoņi no desmit LKSF biedriem (sporta klubiem un biedrībām). Prezidents, viceprezidents un ģenerālsekretārs ievēlēti vienbalsīgi. Amatpersonas ir ievēlētas uz četriem gadiem.

Svinīgajā uzrunā Strenga atklāja arī, ka divu gadu laikā Daiņa Caunes vadībā tiks apkopoti materiāli un atmiņas un izdota grāmata par kamaniņu sportu.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem