"Biķernieku kompleksā sporta bāze" saņem SOK apbalvojumu

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
12:56, 28. aprīlis 0

Kopš 1985.gada, Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) katru gadu piešķir balvas dažādās ar sportu saistītās nozarēs.

Balvas piešķiršanas tiesības katrā valstī nosaka Nacionālā Olimpiskā komiteja.

SOK balvas tēma 2015.gadā tika noteikta “Sports un inovācijas”. Par jaunu ideju un/vai metožu izvirzīšanu un/vai ieviešanu sportā to var piešķirt organizācijām, kas ievieš inovācijas sporta un tā attīstības veicināšanai sabiedrībā, popularizējot arī veselīgu dzīvesveidu un paplašinot sporta bāzes pieejamību daudzveidīgiem sporta un tautas sporta pasākumiem Olimpiskajos un citos sporta veidos.

Novērtējot Ceļu satiksmes drošības direkcijas un Nacionālās sporta bāzes “Biķernieku kompleksā sporta bāze” (BKSB) veiktos ieguldījumus tās attīstībā un modernizācijā daudzu sporta veidu interesēs, atvērtību, pieejamību, daudzpusīgumu, un plašu izglītojošu, tehnisko un tehnoloģisko jauninājumu ieviešanu pēdējos gados, Latvijas Olimpiskā komiteja ieteica (LOK) BKSB šīs balvas saņemšanai un LOK pieteikums tika atbalstīts no SOK puses.

SOK balva BKSB tiks svinīgi pasniegta “Biķernieku pusmaratona” laikā šo sestdien, 30.aprīlī, un to SOK vārdā veiks LOK prezidents Aldons Vrubļevskis.

Dažādu nomināciju SOK balvas Latvijā saņēmuši gan izcili bijušie sportisti – Olimpiskie čempioni Inese Jaunzeme, Uļjana Semjonova un Jānis Lūsis, gan sporta atbalstītāji – Latvijas Mobilais telefons, Swedbank u.c.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Swedbank”, AS “Latvijas Gāze” un “4F”; LOK sadarbības partneri AS “Latvenergo”, SIA “LDz Cargo”, SIA “Moller Auto Krasta” un SIA “JCDecaux Latvija”.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem