Darbojas Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa nometne

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
13:12, 13. jūnijs 0

Nometne pulcē jaunos hokejistus, kuri uzlabo savas hokeja spēles iemaņas pasaulē atzītu profesionāļu vidū.

Jau ceturto gadu Jelgavas ledus hallē norisinās Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa starptautiskā hokeja meistarības nometne bērniem un pusaudžiem vecumā no 7 līdz 18 gadiem. Nometne pulcē jaunos hokejistus, kuri uzlabo savas hokeja spēles iemaņas pasaulē atzītu profesionāļu vidū.

Šovasar Jelgavas ledus hallē norisinās divas nometnes. - no 9. līdz 14. un no 16. līdz 21. jūnijam. Kopumā šogad pieteicās 189 bērni, no kuriem 70 izmanto iespēju piedalīties abās nometnēs. Nometnei pieteikušies jaunie censoņi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas, Polijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Īrijas un Amerikas.

Šovasar, līdzīgi kā iepriekšējos gados, jaunie spēlētāji uzlabo savas prasmes kopā ar Latvijas izlases aizsargu Oskaru Bārtuli un ārzemju treneriem - slidošanas tehnikas speciālistu Vjačeslavu Kuzņecovu no Filadelfijas „Flyers”(NHL), ripas kontroles un metienu tehnikas speciālistu Timu Turku no Carolina "Hurricanes" (NHL) un Tampa Bay "Lightning" (NHL), kā arī prasmju attīstības treneri no Zviedrijas - Mattiasu Jonssonu.

Šogad treneru komandai pievienojās hokeja kluba “Donbass”(KHL) treneris Vjačeslavs Vorobjovs, kurš bērniem vada video nodarbības. Vārtsargiem treniņus vada Latvijas izlases un hokeja kluba “Dinamo Rīga” (KHL) vārtsargu treneris Juris Klodāns un sieviešu Latvijas izlases vārtsargu trenere Lolita Andriševska. Pirmo reizi šogad treniņu programmā ir iekļauta Bikram joga, ko vada Latvijas U20 izlases hokejists, sertificēts jogas pasniedzejs Kristaps Bazevičs.

Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa hokeja nometnes organizatori izsaka lielu pateicību viesiem nometnes sponsoriem – LDz Cargo, KROWN, ECO BYGGSYSTEM Lidings AB, sportslukss.lv, sportacentrs.com, Smiltenes Piens,  Zaķumuižas ūdens, Dzirkestele konditoreja,  LAIMES LĀDE un Bikram Yoga Rīga , jo viņu atbalsts ir nenovērtējams nometnes pastāvēšanā.

Nometnes oficiālā mājas lapa: www.jauniecensoni.lv

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem