Godināja Olimpisko čempionu Daini Kūlu un treneri Māri Grīvu

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
18:44, 27. jūlijs 0

27.jūlijā, atzīmējot 1980.gadā Maskavā izcīnītās Olimpiskās zelta medaļas 40.gadadienu Livonijas ordeņa pilī, godināja Olimpisko čempionu šķēpa mešanā Daini Kūlu un viņa treneri Māri Grīvu.

D.Kūlu un treneri M.Grīvu sveica Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Žoržs Tikmers un Latvijas Šķēpmetēju kluba prezidents Gints Palameiks.

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atzīmēja lieliskos sasniegumus un D.Kūlam un trenerim M.Grīvam pasniedza naudas balvu, kā arī izteica atzinību, ka Dainis un Māris joprojām ir aktīvi sportā.

Tāpat D.Kūlu un M.Grīvu sveica Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Žoržs Tikmers, kurš arī pats saņēma sveicienus, jo šajā dienā pirms 40 gadiem kļuva par Maskavas Olimpisko spēļu vicečempionu airēšanas četriniekā ar stūrmani.   

"Stipras gribas cilvēks, kāds ir Dainis, ir apliecinājums tam, ka, ieguldot lielu un mērķtiecīgu darbu, ir iespējams sasniegt sportā visaugstākās virsotnes. Prieks, ka laikam ritot, Dainis joprojām ir paraugs kā veidot pozitīvu attieksmi pret dzīvi un  sportu."

Pasākumā Dainis Kūla dalījās atmiņās par Olimpiādes laiku, izšķirošajiem metieniem, kā arī gatavošanos un iekļūšanu PSRS izlasē. Māris Grīva uzrunas laikā veltīja daudzus cildinošus vārdus sadarbībai ar Daini Kūlu, kurš bijis lielisks audzēknis.   

Ar muzikāliem priekšnesumiem pasākuma dalībniekus priecēja popgrupa "Jūras akmentiņi"

Šobrīd Livonijas ordeņa pilī iespējams apskatīt Maskavas Olimpiskajam čempionam Dainim Kūlam veltītu izstādi, kuru būs iespējams apskatīt līdz š.g. 28.augustam.

Informāciju sagatavoja: ventspils.lv.

 

 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem