Latvijas Džudo federācija uzsākusi vērienīgu attīstības projektu

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
12:47, 26. oktobris 0

Latvijas Džudo federācija uzsākusi vērienīgu projektu „Reģionālo džudo centru izveide un attīstība Latvijā“. Projekta īstenošanai piesaistīts "Olimpiskās solidaritātes" finansiāls atbalsts.

Projekts norisināsies pusgada garumā no 2017.gada 2.oktobra līdz 2018.gada 10.aprīlim, starptautiska eksperta Alekseja Budolina (Igaunija) vadībā. 

Projekta galvenais mērķis pilnveidot treniņu darba struktūru, izmantojot reģionālo sporta centru attīstības mehānismu, un tādējādi veicināt džudo sporta attīstību Latvijā.

Projekta ietvaros plānoti reneru un Latvijas Džudo federācijas amatpersonu semināri, darba grupu diskusijas un stratēģisku dokumentu izstrāde. Tiks organizētas arī treniņnometnes un meistarklases, kas palīdzēs veikt treniņu darba  vispusīgu tehnisko analīzi un iezīmēt pasākumus treniņu darba uzlabošanai.

Projekts iesācies ar treniņometnēm un meistraklasēm, ko šīs nedēļas garumā vada Aleksejs  Budolins un Latvijas ‘Dzudo federācijas eksperti V.Zeļonijs, J.Lvov, J.Borodavko, K.Ovčiņņikovs. Notiek tikšanās ar treneriem, sportistiem, tiesnešiem. Meistarklasēs piedalās vairāk kā 100 sportistu no visas Latvijas.

Šodien 26.oktobrī meistarklasi  apmeklēja arī Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis. 

** SOK Olimpiskās solidaritātes programmā “Nacionālās sporta struktūras attīstība”  federācijas var pieprasīt finansiālu atbalstu sporta veida organizatoriskās un/vai treniņu sistēmas pilnveidošanai ar starptautiska eksperta palīdzību. Olimpiskā komiteja ir tiesīga pieteikt 1 attīstības projektu gadā. Maksimālais finansiālais atbalsts vienam projektam ir 30’000 ASV dolāru apmērā.

2017.gadā LOK Valde atbalstījusi Latvijas Džudo federācijas projektu  Olimpiskās solidaritātes atbalsta piešķiršanai.

Iepriekšējos gados šīs programmas ietvaros īstenoti šorttreka, peldēšanas, kamaniņu, paukošanas sporta attīstības projekti.

 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem