Latvijas ielu dejotāji pozitīvi noskaņoti par dalību Parīzes Olimpiskajās spēlēs

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
14:00, 15. janvāris 0

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadība – prezidents Žoržs Tikmers un ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks šodien ar Latvijas Sporta deju federācijas prezidentu Vito Feldmani pārrunāja ielu deju iekļaušanu Parīzes Olimpisko spēļu sacensību programmā 2024.gadā.

LOK vadība saņēma sīkāku informāciju par Olimpisko sacensību programmā iekļauto jauno sporta veidu – ielu dejām, veicamajiem uzdevumiem, attīstības plāniem un Latvijas sportistu sportiskajiem mērķiem.

Tāpat tika apspriests jautājums par Latvijas Sporta deju federācijas iekļaušanos LOK biedru sastāvā un ielu deju kā sporta veida iekļaušanu Parīzes Olimpiskajās spēlēs 2024.gadā.

“Uzsākam sadarbību ar jaunu sporta veidu Olimpiskajā saimē – ielu dejām”, atklāj LOK ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks. “Parīzes Olimpisko spēļu sacensību programmā ir iekļauts mūsdienīgs un arvien lielāku popularitāti jauniešu vidū iegūstošs sporta veids kā ielu dejas. Šīsdienas tikšanās laikā abpusēji secinājām, ka mums ir kopīgs redzējums kā sporta veidam attīstīties Latvijā.”

Šobrīd Latvijas Sporta deju federācijas sastāvā ir uzņemti 52 licencēti breika dejotāji no Rīgas, Daugavpils un Tukuma. Federācijas plānos ir izveidot Latvijas labāko sportistu reitingu tiklīdz būs iespēja atsākt sacensību sezonu.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem