LOK Ētikas komisija neierosinās lietu par incidentu Latvijas Regbija federācijā

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
15:15, 17. oktobris 0

16.oktobrī, pēc Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Valdes aicinājuma, notika LOK Ētikas komisijas sēde, kurā tika skatīts jautājums par incidentu Latvijas Regbija federācijā (LRF). Saņemot rakstiskus un mutiskus paskaidrojumus no iesaistītajām pusēm un izvērtējot saņemto informāciju, LOK Ētikas komisija vienbalsīgi lēma lietu neierosināt.

Jautājums izskatīšanai LOK Ētikas komisijā tika virzīts pēc publiskajā telpā izskanējušās informācijas, kurā tika apgalvots, ka LRF prezidents Aivars Pilenieks pēc vienas no Eiropas U-18 regbija-7 čempionāta spēlēm, kas septembra sākumā notika Ungārijā, ar dūri pa seju iesitis vienam no Latvijas izlases spēlētājiem – Reinim Saleniekam.

LOK Ētikas komisijas sēdē piedalījās gan LRF prezidents Aivars Pilenieks, gan Latvijas U-18 izlases spēlētājs Reinis Salenieks. Pēc rakstisko paskaidrojumu izvērtēšanas, abas iesaistītās puses mutiski vēlreiz LOK Ētikas komisijas locekļiem apliecināja, ka medijos atspoguļotais konflikts starp abām pusēm nav noticis un pretenziju vienam pret otru nav.

Saņemot šādu informāciju, LOK Ētikas komisija vienbalsīgi lēma, ka nav pamata ierosināt lietu par incidentu Latvijas Regbija federācijā.

LOK Ētikas komisijā strādā Raimonds Rublovskis (komisijas priekšsēdētājs), Jānis Karavaičiks, Ingrīda Amantova, Andris Kalniņš un Gunta Baško.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem