“Olimpiskajā dienā 2019” Rīgā bija iespēja satikt kamaniņu braucējus brāļus Šicus

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
17:56, 20. septembris 0

2019. gada 20. septembrī visā Latvijā norisinājās jau par tradīciju kļuvusī skolēniem un pirmsskolas vecuma bērniem veltītā “Olimpiskā diena 2019”, kas apliecina atbalstu olimpisko spēļu ideāliem – veselīgam dzīves veidam, draudzībai un godīgas spēles principiem sportā.

Šī gada centrālais notikumu punkts Rīgā atradās Grīzņkalna Ghetto Games zonā. Pasākuma laikā apmeklētāji varēja iepazīties ar Olimpisko spēļu medaļniekiem, kamaniņu braucējiem – Andri un Juri Šiciem. Šo iespēju atbalstīja uzņēmums Bridgestone, kas jau ilgus gadus ir Olimpisko un Paralimpisko spēļu partneris, turpinot ilgstošo sporta un inovāciju sadarbības vēsturi.

“Olimpiskās dienas 2019” Rīgas posmam Grīziņkalnā bija pieteikušies 640 bērni un jaunieši. Pl. 10.00 viņi dienu uzsāka ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis bija atgādināt par ikdienas sportisko aktivitāšu nozīmi un dalībniekus sagatavot turpmākajām dienas norisēm – 3x3 basketbola turnīram, Olimpisko sporta veidu un to noteikumu iepazīšanai, stafetēm un citām aktivitātēm. Noritēja dažādi konkursi – pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni varēja izpaust savu zīmēšanas talantu, atainojot Latvijas Olimpiskās komandas talismanu. Savukārt 7. līdz 12. klašu skolēni tika aicināti iedvesmot Latvijas Olimpisko komandu dalībai 2020. gada vasaras spēlēs Tokijā, rakstot tiem vēstuli.

“Olimpisko dienu” paspilgtināja arī īstu Olimpiešu klātbūtne. Katram pasākuma apmeklētājam bija iespējams iepazīties un nofotografēties ar kamaniņu braucējiem Andri un Juri Šiciem. Brāļiem ir četru Olimpisko spēļu pieredze, kas atnesusi trīs medaļas – 2010. gadā sudraba medaļu divniekos, savukārt 2014. gadā bronzas medaļu divniekos un komandas sacensībās.

Tikšanos atbalstīja pasaulē lielākais riepu un gumijas izstrādājumu ražošanas uzņēmums Bridgestone Corporation, kas 2014. gadā saņēma pagodinājumu kļūt par vispasaules Olimpisko spēļu partneri un 2018. gadā – par Paralimpisko spēļu partneri. Šī sadarbība turpināsies gan 2020. gadā Tokijā, gan 2022. gadā Pekinā, gan 2024. gadā Parīzē. Bridgestone Olimpisko un paralimpisko aktivitāšu pamatā ir starptautiskais vēstījums “Īsteno savu sapni”, kā uzdevums ir iedvesmot cilvēkus pārvarēt grūtības un turpināt ceļu uz izvēlētajiem mērķiem ne tikai sportā, bet arī ikdienas dzīvē. Tieši šo vēstījumu Latvijas godalgotie kamaniņu braucēji centās nodot jauniešiem! Bridgestone ne mazāk svarīgi atgādināt par galvenajām sporta vērtībām un to spēku apvienot cilvēkus pat sarežģītākajos brīžos.

FOTO no Bridgestone stenda Grīziņkalnā ir iespējams lejuplādēt šeit: https://drive.google.com/drive/folders/14YyQUzbfngvYhyLGw_RMPtnAAFCWVDpb?usp=sharing 

Par Bridgestone Corporation vispasaules Olimpisko spēļu un Paralimpisko spēļu partnerību

Bridgestone Corporation, kura galvenā mītne ir Tokijā, ir pasaulē lielākais riepu un gumijas izstrādājumu ražošanas uzņēmums, kura darbības mērķis ir “kalpot sabiedrībai, nodrošinot visaugstāko kvalitāti.” Bridgestone 2014. gadā saņēma pagodinājumu kļūt par vispasaules Olimpisko spēļu partneri un 2018. gadā – par Paralimpisko spēļu partneri. Uzņēmumam pieder vispasaules mēroga tiesības uz dalību olimpiskajā un paralimpiskajā kustībā līdz pat 2024. gadam – laikposmam, kas aptver Olimpiskās un Paralimpiskās spēles gan Tokijā 2020. gadā, gan Pekinā 2022. gadā un Parīzē 2024. gadā. Bridgestone ir apņēmies piedāvāt tādus izstrādājumus, pakalpojumus un risinājumus, kas uzlabo cilvēku pārvietošanās, dzīves, darba un spēļu veidu, un uzņēmuma sasaiste ar olimpisko un paralimpisko kustību turpina ilgo sporta un inovāciju vēsturi. Bridgestone olimpisko un paralimpisko aktivitāšu pamatā ir starptautiskais vēstījums “Īsteno savu sapni”, kura uzdevums ir iedvesmot cilvēkus pārvarēt grūtības un turpināt ceļu uz izvēlētajiem mērķiem. Bridgestone kā vispasaules partnerim ir piešķirtas mārketinga tiesības, kas attiecas uz visa veida riepām, ar riepām saistītiem pakalpojumiem un atsevišķiem autotransporta pakalpojumiem, pašgājējiem velosipēdiem, seismiskās izolācijas gultņiem un dažādiem celtniecības materiāliem un rūpniecības ražojumiem.

Informācija par Bridgestone Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā (ETAĀ)

Mēs esam pasaules lielākā riepu un gumijas izstrādājumu uzņēmuma struktūra, kas darbojas ETAĀ. Jau gandrīz 90 gadu garumā mēs sniedzam pārliecību, ka cilvēki un preces tiks nogādāti nepieciešamajā vietā cik vien ērti iespējams un bez pārtraukumiem. Mūsdienās tas atbilst patiesībai tikpat daudz kā visos citos laikos, un nozīmē, ka mēs esam uzticami pašā svarīgākajā punktā – vietā, kur transportlīdzeklis saskaras ar ceļu. Mēs esam izcili ķīmiķi, inženieri un datu pētnieki, mums ir dažas no Eiropas vismodernākajām rūpnīcām, pasaulē labākās tehnoloģijas un vieni no lielākajiem ieguldījumiem pētniecības un attīstības jomā. Mēs strādājam, nepieļaujot kompromisus, lai sniegtu reālus risinājumus reālām problēmām, ar kurām autovadītāji katru dienu saskaras uz ceļa. Mēs sniedzam viņiem iespēju turpināt ceļu, lai kas arī nenotiktu.

Informācija medijiem: Intars Vizbulis, Bridgestone mārketinga vadītājs Baltijā: +371 2027 3242

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem