Pēc mēneša "King of the beach" un "Queen of the beach" turnīri

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
13:10, 16. jūlijs 0

17.augustā Rīgā, jaunizveidotajā stadionā Brīvības gatvē 201 notiks šova turnīri ar labāko Latvijas pludmales volejbolistu piedalīšanos - „King of the beach” un „Queen of the beach”.

„King of the beach” ir pludmales karaļa titula izcīņa vīriešiem, ko Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju organizē jau sesto gadu pēc kārtas, taču šī gada jaunums būs „Queen of the beach”, kur par galveno titulu būs iespēja cīnīties arī sievietēm.

Karaļa titula izcīņas sacensībās startēs 8 dalībnieki, kur seši no tiem jau ir zināmi – Jānis Šmēdiņš, Aleksandrs Samoilovs, Mārtiņš Pļaviņš, Ruslans Sorokins, Aleksandrs Solovejs, Toms Šmēdiņš. Vēl divi spēlētāji tiks noteikti atlases sacensībās, kurās piedalīsies 16 spēlētāji – četrpadsmit vietas Latvijas kopējā reitingā (uz 28.jūliju) + 2 spēlētāji, kuriem tiks piešķirta "wild card" (īpašais ielūgums). Kvalifikācijas fināla četrinieka spēlētājs ar labāko koeficientu automātiski aizpilda vienu brīvo vietu „King of the beach” turnīrā, bet otru brīvo vietu aizpildīs viens no atlikušajiem trīs spēlētājiem. To, kurš tas būs, noteiks skatītāji interneta balsojumā.

"Queen of the beach" turnīrs tiks aizvadīts pēc tādas pašas izspēles sistēmas kā „King of the beach”, bet atšķirība ir tā, ka par pludmales karalienes titulu cīnīsies četras spēlētājas nevis astoņas, kā tas ir vīriešiem. Lai noskaidrotu, kuras būs tās spelētājas, kas cīnīsies par galveno titulu, tiks aizvadītas atlases sacensības. Atlases sacensībās piedalīsies 8 spēlētājas, kuras 28.jūlijā aizņems pirmās astoņas vietas Latvijas kopējā reitingā.

Trīs labākās otrās kārtas spēlētājas nodrošinās vietu „Queen of the beach” titula izcīņas sacensībās, bet ceturto spēlētāju noteiks skatītāji interneta balsojumā. Balsojumā piedalīsies visas spēlētājas, kuras uzsāka cīņu par iekļūšanu finālā, izņemot trīs spēlētājas, kuras jau nodrošināja vietu šī turnīra finālā.

Šajā turnīrā ir īpaša izspēles sistēma, tādēļ uzvarētājs būs tikai viens.

Par pludmales karali iepriekš kronēti – Toms Šmēdiņš (2009), Aleksandrs Samoilovs (2010), Ingars Ivanovs (2011), Jānis Šmēdiņš (2012, 2013).

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem