Trešdien notiks projekta "Sporto visa klase" 3.sezonas atklāšana

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
13:41, 31. oktobris 0

Trešdien, 2.novembrī “Vidzemes Olimpiskajā centrā” Valmierā tiks atklāta Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta “Sporto visa klase” trešā sezona.

Pasākumā piedalīsies visi 3.klašu grupu dalībnieki jeb tie, kuri projektā iesaistās pirmo gadu, kā arī 4.klašu grupu finālsacensību dalībnieki un sešas 5.klases, kuras projektā piedalās jau trešo gadu.

Atklāšanas pasākumā dalībniekus uzrunās LOK ģenerālsekretārs un projekta idejas autors Žoržs Tikmers un LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, kā arī Latvijas Republikas Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Valmieras pilsētas pašvaldības Domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums.

Projekta “Sporto visa klase” trešās sezonas oficiālā atklāšana notiks trešdien, 2.novembrī “Vidzemes Olimpiskajā centrā” (Rīgas iela 91, Valmiera), plkst.13:00.

Projekta trešajā sezonā iesaistīsies jaunas 82 klases no 73 izglītības iestādēm visā Latvijā. Līdz ar to piecas reizes nedēļā jeb katru mācību dienu sportos jau vairāk kā 3000 skolēnu no 130 klasēm.

Projekta mērķis ir četru mācību gadu laikā mērķtiecīgi uzlabot visu iesaistīto klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu, sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) pilnveidojot metodisko programmu 3. – 6.klašu grupai.

Projekts paredz katru nedēļu nodrošināt kvalitatīvu un metodiski atbilstošu 3 fakultatīvo sporta nodarbību sarīkošanu, papildus tām divām sporta stundām, kas ir paredzētas obligātajā izglītības programmā, saskaņā ar LSPA izstrādātu metodisko materiālu.

Projekts “Sporto visa klase” paredz 3 fakultatīvās sporta nodarbības nedēļā:

  • vispārējā fiziskā sagatavotība;
  • futbola iemaņu apguve;
  • peldēšana vai sporta nodarbība svaigā gaisā.

Projektu organizē LOK sadarbībā ar “Olimpisko Solidaritāti”, pašvaldībām un Latvijas Futbola federāciju, to atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, LOK ģenerālsponsors “Latvijas Mobilais Telefons”, LOK partneris “LDz Cargo” un sporta preču veikals tīkls SIA” Sportland”.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem