Ventspilī aizvadīta "Olimpiskā diena 2015"

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
13:22, 25. septembris 0

Piektdien, 25.septembrī, Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā notika "Olimpiskā diena 2015". Šāda diena tiek rīkota, lai vairotu jauniešu interesi par sportu un Olimpisko kustību.

Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā rīta vingrošanā piedalījās Ventspils pilsētas pašvaldības vadība, Latvijas Olimpiskās komitejas un Olimpiskā centra „Ventspils” pārstāvji, kā arī  daudzi Olimpisko spēļu dalībnieki Maskavas Olimpisko spēļu čempions Dainis Kūla, svarcēlājs Viktors Ščerbatihs, šķēpmetējs Ēriks Rags, šķēpmetēja Sinta Ozoliņa-Kovala, airētājs Uģis Lasmanis, soļotājs Arnis Rumbenieks, tāllēcēja Lauma Grīva u.c. 

"Olimpiskās dienas 2015" dalībniekus uzrunāja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis, kā arī Maskavas Olimpisko spēļu čempions šķēpmešanā Dainis Kūla.

Ventspils pilsētā kopumā piedalījās aptuveni 4600 pirmsskolas izglītības iestāžu, vispārizglītojošo skolu bērni, Ventspils Tehnikuma audzēkņi.

“Olimpiskā diena 2015” šogad notika 348 norises vietās visā Latvijā, kuras kopā pulcēja vairāk nekā 100 000 dalībnieku. “Olimpiskā diena 2015” moto šogad ir  „Nebrīnies, Piedalies!” un tā tika veltīta Olimpiskā sporta veida - basketbola popularizācijai. Izglītības iestāžu audzēkņi iepazinās ar basketbola un tā spēles noteikumiem, piedalījās stafetēs un citās sporta sacensībās, kā arī zīmējumu un domrakstu konkursos izveidoja un fotogrāfijās iemūžināja iespaidus par tēmu “Basketbols ir mana spēle!”.

Pēc kopējas rīta vingrošanas Olimpiskā dienas dalībnieki piedalījās dažādās sportiskās aktivitātēs.

Katrs dalībnieks, neatkarīgi no rezultāta, saņēma SOK un LOK prezidentu parakstītu sertifikātu, kā arī katrā sporta veidā uzvarētāju komandai tika pasniegtas balvas.

Uz tikšanos Olimpiskā dienā 2016!

 

Informāciju sagatavoja:

Kārlis Gubāts

Ventspils pilsētas domes

Sporta pārvaldes sporta metodiķis;

Tālr. 63624412  

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem