Vieglatlēte Gunta Latiševa-Čudare ievēlēta EOK Atlētu komisijā

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
15:10, 20. oktobris 0

Monako pilsētā Montekarlo notikušajā Eiropas Olimpiskās komitejas (EOK) Atlētu forumā par Atlētu komisijas dalībnieci ir ievēlēta vieglatlēte Gunta Latiševa-Čudare. Apsveicam!

Piektdien Monako tika ievēlēta jaunā atlētu komisija 2017.-2021.gadam. No 18 kandidātiem tika izvēlēti seši vasaras sporta veidu pārstāvji un divi ziemas. Divu dienu garumā katram no viņiem bija jāapliecina sava lietderība šajā komisijā.

Noslēgumā par komisijas vadītāju tika ievēlēts titulētais Igaunijas diska metējs Gerds Kanters, kamēr par vienu no komisijas locekļiem tika iebalsota latviete Latiševa-Čudare.

Tikmēr komisijā vēl tika ievēlēti ungāru barjerjskrējējs Balašs Baji, lauka hokeja pārstāvis Deivids Harte no Īrijas, daiļlēcēja Tanja Kagnoto no Itālijas, turku basketboliste Nevrije Jilmaza, slovāku biatloniste Jana Daubrenova un norvēģu distanču slēpotājs Eldars Rēnings.

Šogad Latiševa-Čudare uzvarēja Eiropas U-23 čempionāta 400 metru distancē, bet pasaules čempionātā bija ātrākā no Eiropas skrējējām, noslēgumā ierindojoties 12.vietā. Savukārt pasaules Universiādē viņa izcīnīja sudrabu 200 metru skrējienā.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem