Ziņas

Noskaidroti mobilās aplikācijas “Olimpisma ABC” konkursa “Olimpiskā diena 2019” uzvarētāji

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
13:53, 27. septembris 0

Mobilajā aplikācijā “Olimpisma ABC” ir noslēdzies konkurss par “Olimpisko dienu 2019” un ir noskaidroti pieci laimīgie, kuri tiks pie vērtīgām balvām no Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK).

Ar visiem laimīgajiem uzvarētājiem, kuri savā īpašumā iegūs balvas, LOK pārstāvis sazināsies individuāli.

Mobilā aplikācija “Olimpisma ABC” sevī ietver informāciju un faktus par Olimpisko sporta veidu vēsturi, kā arī visu Latvijas sportistu biogrāfijas un sasniegumus Olimpiskajās spēlēs, sākot ar V Olimpiādes spēlēm Stokholmā 1912.gadā līdz pat Phjončhanas ziemas Olimpiskajām spēlēm 2018.gadā.

Aplikācija nav tikai informācijas iegūšanas kanāls, bet ikvienam ir iespēja pārbaudīt arī savas zināšanas par Olimpisko kustību, Olimpiskajām spēlēm un Latvijas sportistiem dažādos interaktīvos testos, kā arī tikt pie vērtīgām balvām piedaloties konkursos.

Drukas versijā pirmo reizi “Olimpiskā ABC” tika izdota 1998.gadā, bet atjauninājumu tā piedzīvoja 2008.gadā. Kopš pēdējā izdevuma ir pagājuši vairāk kā 10 gadi, līdz ar to jaunā aplikācija piedāvā aktuālāko informāciju par Olimpisko kustību pasaulē un Latvijā. Aplikācijas saturs regulāri tiks papildināts ar aktuālāko un jaunāko informāciju, kā arī jauniem testiem un konkursiem.

Mobilo aplikāciju “Olimpisma ABC” bez maksas lejupielādēt ir iespējams viedveikalos App Store un Google Play.

Aplikācija tapusi sadarbībā ar “WB Group” un Olimpiskās solidaritātes un Eiropas Olimpiskās komitejas finansiālu atbalstu.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Grindeks” un “4F”; LOK sadarbības partneri VAS “Latvijas Dzelzceļš” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem