Ziņas

Sākas Latvijas Zēģelētāju savienības attīstības projekts

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
14:02, 2. decembris 0

30.novembrī tika oficiāli atklāts Latvijas burāšanas sporta attīstības projekts, ko organizē Latvijas Zēģelētāju savienība (LZS) sadarbībā ar Starptautiskās Olimpiskās komitejas Olimpisko Solidaritāti un Latvijas Olimpisko komiteju.

Projekts norisināsies pusgada garumā. Tā ietvaros LZS burāšanas sporta speciālisti kopā ar World Sailing ekspertu Timu Krosu izstrādās Nacionālo Burāšanas sporta attīstības programmu un vadlīnijas saskaņā ar LOK, SOK, UNICEF un nacionālo likumdošanu. Tiks sagatavota arī Burāšanas treneru rokasgrāmata.

LZS attīstības projekta ietvaros paredzētas trīs klātienes sesijas nedēļas garumā, kas noslēgsies ar praktisko sesiju uz ūdens 2020.gada maijā.

Jau iepriekš - 2014. un 2016.gadā, LZS sadarbībā ar LOK un SOK Olimpisko Solidaritāti tika organizēti tehniskie kursi treneriem,  kas ienesuši pozitīvas izmaiņas burāšanas sporta attīstībā. Vērojams nozīmīgs rezultātu kāpumu jauniešu sākumburāšanas klasēs, kā arī varam lepoties ar Zemeļvalstu čempionāta laureātiem bērnu laivas “Optimist” klasē. Kopš 2014.gada pieaudzis kopējais bērnu skaits, kuri nodarbojas ar burāšanu.

Informāciju sagatavoja: Latvijas Zēģelētāju savienība

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem