Ātrslidotājs Silovs būs Latvijas karognesējs Olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
17:07, 24. februāris 0

Noslēdzoties Latvijas Olimpiskās komandas “Phjončhana 2018” sportistu pēdējiem startiem Phjončhanas ziemas Olimpiskajās spēlēs, ir paziņots Latvijas delegācijas karognesējs noslēguma ceremonijā.

Šo godu ir izpelnījies ātrslidotājs Haralds Silovs, kurš Olimpiskajās spēlēs izcīnīja augsto 4.vietu 1500m slidojumā, 1000m ierindojās 15.vietā, bet sacensībās ar masu startu izcīnīja 17.vietu.

Silovs tādējādi izcīnīja Latvijas Olimpiešiem otro augstāko vietu šajās Olimpiskajās spēlēs. Pirms tam bronzas godalgu izcīnīja Latvijas bobsleja divnieku ekipāža ar Oskaru Melbārdi un Jāni Strengu, bet 4.vietu skeletona sacensībās ieguva Martins Dukurs.

Latvijas Olimpiskās komandas “Phjončhana 2018” starti noslēgsies svētdien, 25.februārī, kad noslēdzošo 3. un 4. braucienu aizvadīs Latvijas bobsleja četrinieku ekipāžas – Oskars Melbārdis, Daumants DreiškensArvis Vilkaste) un Jānis Strenga, kā arī Oskars Ķibermanis, Jānis JansonsHelvijs Lūsis un Matīss Miknis.

Arī 2010.gadā Vankūverā Silovs nesa Latvijas karogu Olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā.

Šīs Silovam bija trešās Olimpiskās spēles karjerā un viņš iepriekš izteicies, ka arī pēdējās. 2010.gadā latvietis kļuva par pirmo sportistu vēsturē, kurš vienās Olimpiskajās spēlēs startējis gan šorttrekā, gan ātrslidošanā, bet pēc tam pievērsās tikai otrajam no šiem sporta veidiem.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Latvijas Gāze” un “4F”; LOK sadarbības partneri VAS “Latvijas Dzelzceļš” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem