Augstas klases sportisti piedalās seminārā par duālo karjeru

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
15:00, 19. oktobris 0

Ceturtdien, 19.oktobrī “Elektrum Olimpiskajā centrā” Rīgā notika izglītojošs seminārs augstas klases sportistiem, ar mērķi veicināt sportistu veiksmīgu iesaistīšanos darba tirgū pēc aktīvā sportista karjeras beigām.

Starptautiskā Olimpiskā Komiteja (SOK) un SOK Atlētu komisija sadarbībā ar The Adecco Group un Latvijas Olimpisko komiteju (LOK) Atlētu karjeras programmas ietvaros organizēja informatīvi izglītojošu semināru augstas klases sportistiem, ar mērķi veicināt sportistu veiksmīgu iesaistīšanos darba tirgū pēc aktīvā sportista karjeras beigām.

Izglītojošajā seminārā piedalījās sportisti, kuri jau ir beiguši vai drīzumā plāno beigt aktīvā sportista gaitas, un šobrīd apsver iespējas iesaistīties darba tirgū. Semināra laikā tās dalībniekiem tika sniegta iespēja apzināties savas spējas un stiprās puses, kā arī praktiskas zināšanas – kā sagatavot profesionālu CV un veiksmīgi izmantot sociālos tīklus savu karjeras mērķu sasniegšanai.

Seminārā piedalījās tādi augstas klases esošie un bijušie sportisti kā Edgars Masaļskis, Kaspars Gorkšs, Māris Verpakovskis, Lauma Grīva, Jānis Kuzmins, Inguna Minusa, Gerda Krūmiņa, Agnese Pastare, Elvijs Misāns, Ieva ZundaDeniss Čerkovskis u.c.

Seminārs norisinājās angļu valodā un pēc tā semināra dalībniekiem tika izsniegti SOK sertifikāti.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Latvijas Gāze” un “4F”; LOK sadarbības partneri AS “Latvenergo”, AS “Swedbank”, SIA “LDz Cargo” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem