Divkārtējais Olimpiskais vicečempions skeletonā Martins Dukurs Latvijā atgriezīsies pirmdien

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
14:27, 16. februāris 0

Soču ziemas Olimpisko spēļu sudraba medaļnieks skeletonā Martins Dukurs un ceturtās vietas ieguvējs Tomass Dukurs Latvijā atgriezīsies pirmdien, 17.februārī.

Sportistu sagaidīšana notiks starptautiskajā lidostā “Rīga” plkst.21:00, C terminālī un uz to ir aicināti gan līdzjutēji, atbalstītāji, gan mediju pārstāvji.

Kopā ar sudraba medaļnieku Latvijā atgriezīsies visa skeletona komanda – Tomass Dukurs un Lelde Priedulēna, kā arī treneri Dainis Dukurs, Mihails Arhipovs un Mareks Mezencevs.

Pirmdien, 17.februārī kopā ar skeletonistiem Latvijā atgriezīsies arī distanču slēpotāja Inga Dauškane un ātrslidotāja Haralda Silova treneris Edvīns Silovs. Viņu ierašanās starptautiskajā lidostā “Rīga” ir plānota plkst.21:10 ar reisu no Minskas.

Atgādināsim, ka Martins Dukurs Soču ziemas Olimpiskajās spēlēs izcīnīja sudraba godalgu, bet viņa brālis Tomass Dukurs ierindojās 4.vietā. Martins sudraba medaļu ir izcīnījis otro Olimpiādi pēc kārtas, jo šāds pats panākums viņam izdevās arī pirms četriem gadiem Vankūverā. 

Šī jau ir Latvijas veiksmīgākā ziemas Olimpiāde. Iepriekš Vankūverā tika izcīnītas divas sudraba medaļas, to skaitā arī Martinam Dukuram, bet Sočos jau iegūts viens sudrabs un divas bronzas, ko ir panākuši Martins Dukurs, kā arī Andris un Juris Šici kamaniņu divniekos un kamaniņu stafetes komanda.

Latvijas Olimpisko komandu atbalsta LOK ģenerālsponsors SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Swedbank”, AS “Latvijas Gāze” un AS “Latvijas Dzelzceļš”; LOK partneri – VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””, AS “airBaltic” un SIA “Inchcape Motors Latvia”. 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem