Ivanovam septītā vieta Jaunatnes Olimpiādes vingrojumā apļos

LETA
10:45, 15. oktobris 0

Latvijas jaunais vingrotājs Oļegs Ivanovs svētdien Buenosairesā izcīnīja septīto vietu Jaunatnes Olimpiādes sacensībās vingrojumā apļos.

Finālsacensībās Ivanovs tika pie 12,566 punktiem, kas bija septītais labākais rezultāts.

Tikmēr par čempioni tika kronēts japānis Takeru Kitazono, kurš tika pie 13,533 punktiem.

Kā vēstīts, Ivanovs vingrošanas daudzcīņā izcīnīja 11.vietu. Pirmdien viņš startēs finālā arī vingrojumos uz stieņa.

Latviju trešajās Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs pārstāv 19 sportisti, kuri piedalās deviņu sporta veidu desmit disciplīnās.

Pirmās Jaunatnes Olimpiskās spēles notika pirms astoņiem gadiem, kad Singapūrā Latvijai 11 sportisti atnesa vienu medaļu - šķēpa mešanā bronzu izcīnīja Intars Išejevs, savukārt pirms četriem gadiem II Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs Naņdzjinā Latvija bija pārstāvēta ar 13 jaunajiem atlētiem un mājās tika pārvestas trīs bronzas godalgas. Augstos panākumus sasniedza svarcēlāja Rebeka Koha, šāvēja Agate Rašmane un tenisiste Aļona Ostapenko.