Latvijas 3x3 basketbolisti ar zaudējumiem sāk I Pasaules pludmales spēles

LETA
9:33, 14. oktobris 0

Latvijas 3x3 basketbola komanda ar Kārli Dagu-Krūmiņu, Robertu Bērzi, Lauri Bērziņu un Aivi Lēmani sastāvā svētdien ar diviem zaudējumiem sāka I Pasaules pludmales spēļu turnīru.

Latvijas komanda A apakšgrupā vispirms ar 9:21 piekāpās Brazīlijai, bet pēc tam ar 9:15 atzina Krievijas pārākumu. Rezultatīvākais Latvijas izlasē bija Bērziņš, kurš šajos mačos iemeta attiecīgi četrus un sešus punktus.

Apakšgrupu turnīru Latvija noslēgs otrdien ar maču pret Ugandu.

Tikmēr Latvijas pludmales tenisa dubultspēļu duets Maksimilians Niklass Andersons un Ņikita Ribakovs pirmajā kārtā jeb astotdaļfinālā ar 4-6, 2-6 zaudēja Brazīlijas pārim un savu dalību sacensībās noslēdza.

ANOC rīkotās I Pasaules pludmales spēles norisināsies līdz 16.oktobrim Kataras galvaspilsētā Dohā. 1300 atlētu no 97 pasaules valstīm cīnīsies par 350 medaļu komplektiem 13 sporta veidu 14 disciplīnās.

Pasaules pirmajās pludmales spēļu sacensību programmā ir iekļauti tādi sporta veidi, kuri norisinās pludmalē un uz ūdens - pludmales cīņa, pludmales teniss, pludmales futbols, pludmales handbols, pludmales volejbols (četri pret četri), 3x3 basketbols, atklātā ūdens peldēšana (pieci kilometri), karatē (individuālā kata), skeitbords, lēkšana ar ūdensslēpēm, veikbords un citi.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem