Latvijas 3x3 basketbolistiem 11.vieta I Pasaules pludmales spēlēs Dohā

LETA
10:07, 16. oktobris 0

Latvijas 3x3 basketbola komanda ar Kārli Dagu-Krūmiņu, Robertu Bērzi, Lauri Bērziņu un Aivi Lēmani sastāvā I Pasaules pludmales spēļu turnīru noslēgusi 11.vietā.

Latvijas komandai otrdien A apakšgrupā bija jātiekas ar Ugandu, taču pretinieki mačā nepiedalījās. Uganda uz turnīru ieradās ar trim spēlētājiem, bet viens no viņiem jau pirmajā spēlē guva krustenisko saišu plīsumu, kā rezultātā arī komandai turnīrs bija beidzies.

Jau ziņots, ka svētdien Latvija vispirms ar 9:21 piekāpās Brazīlijai, bet pēc tam ar 9:15 atzina Krievijas pārākumu. 

Ar vienu uzvaru trīs spēlēs Latvija apakšgrupā ieņēma trešo vietu un ceturtdaļfinālā neiekļuva, bet turnīrā tika klasificēta 11.pozīcijā 16 komandu konkurencē.

Kā ziņots, Latvijas pludmales tenisa dubultspēļu duets Maksimilians Niklass Andersons un Ņikita Ribakovs svētdien pirmajā kārtā jeb astotdaļfinālā ar 4-6, 2-6 zaudēja Brazīlijas pārim.

ANOC rīkotās I Pasaules pludmales spēles Kataras galvaspilsētā Dohānorisināsies līdz trešdienai. 1300 atlētu no 97 pasaules valstīm cīnās par 350 medaļu komplektiem 13 sporta veidu 14 disciplīnās.

Pasaules pirmajās pludmales spēļu sacensību programmā ir iekļauti tādi sporta veidi, kuri norisinās pludmalē un uz ūdens - pludmales cīņa, pludmales teniss, pludmales futbols, pludmales handbols, pludmales volejbols (četri pret četri), 3x3 basketbols, atklātā ūdens peldēšana (pieci kilometri), karatē (individuālā kata), skeitbords, lēkšana ar ūdensslēpēm, veikbords un citi.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem