Latvijas hokeja izlase uzsāk gatavošanos Olimpiskajām spēlēm

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
10:53, 31. janvāris 0

Soču Olimpiskais hokeja turnīrs norisināsies no 12. līdz 23. februārim, mūsu komandas pretinieki apakšgrupā būs Šveices, Čehijas un Zviedrijas izlases.

„Volvo SC” ledus hallē Latvijas hokeja izlase uzsāks gatavošanos savām ceturtajām Olimpiskajām spēlēm pēc kārtas. Soču Olimpiskais hokeja turnīrs norisināsies no 12. līdz 23. februārim, mūsu komandas pretinieki apakšgrupā būs Šveices, Čehijas un Zviedrijas izlases.

Latvijas valstsvienība uz pirmo koptreniņu pulcēsies nepilnā sastāvā, jo vairākiem Olimpiskās izlases dalībniekiem ir paredzētas vēl spēles savu klubu sastāvos. No pirmās dienas ar izlasi kopā būs visi Rīgas „Dinamo” un KHL klubus pārstāvošie hokejisti, kā arī Kazahstānā spēlējošais Armands Bērziņš.                         

Sakarā ar izlases vārtsargu aizņemtību klubos, pirmajos ledus treniņos izlasei palīdzēs vārtsargi Henrijs Ančs un Imants Legzda.

No 2. februāra izlases rīcībā būs vārtsarg Edgars Masaļskis, uzbrucēji Ronalds Ķēniņš un Juris Štāls. Abi pārējie vārtsargi – Kristers Gudļevskis un Ervīns Muštukovs komandai pievienosies vien 3. februārī. Tāpat, no 3. februāra ar izlasi kopā būs Ralfs Freibergs, Koba Jass, Kaspars Daugaviņš un Herberts Vasiļjevs. Mūsu Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārstāvji - hokejists Zemgus Girgensons un galvenais treneris Teds Nolans Sočos ieradīsies ar kopējo NHL organizēto čarterreisu 10. februārī.

Kā ziņo IIHF un Olimpisko spēļu orgkomiteja, Sočos ir atceltas visas hokeja izlašu pārbaudes spēles, tajā skaitā arī 8. februārī paredzētā spēle ar Krieviju un 10. februārī ar Austriju.

 

Latvijas valstsvienības sastāvs 2014. gada Ziemas Olimpiskajām spēlēm:

Vārtsargi: Kristers Gudļevskis (Sirakūzas „Crunch”, AHL), Edgars Masaļskis (SKP „Poprad”, Slovākija), Ervīns Muštukovs („Esbjerg”, Dānija);

Aizsargi: Sandis Ozoliņš, Arvīds Reķis, Gregorijs Pujacs, Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks (visi Rīgas „Dinamo”, KHL), Oskars Bārtulis (Doņecas „Donbass”, KHL), Artūrs Kulda (Ufas „Salavat Julajev”, KHL), Ralfs Freibergs (Bowling Green State Univ. NCAA);

Uzbrucēji: Miks Indrašis, Mārtiņš Cipulis, Vitālijs Pavlovs, Lauris Dārziņš (visi Rīgas „Dinamo”, KHL), Mārtiņš Karsums (Maskavas „Dinamo”, KHL), Miķelis Rēdlihs, Jānis Sprukts (abi Jaroslavļas „Lokomotiv”, KHL), Ronalds Ķēniņš (Cīrihes, „ ZSC Lions”, NLA), Kaspars Daugaviņš (Ženēvas „Servette”, NLA), Herberts Vasiļjevs (Krēfeldes „Pinguine”, DEL), Koba Jass (Liberecas „Bili Tygri”, Čehija), Juris Štāls (SKP „Poprad”, Slovākija), Armands Bērziņš (Aritavas „Beybaris”, Kazahstāna), Zemgus Girgensons (Bufalo „Sabres”), NHL.

 

Latvijas valstsvienības spēļu kalendārs (pēc Latvijas laika):

Datums

Laiks

Spēle

12.02.2014.

19.00

Latvija - Šveice

14.02.2014.

10.00

Čehija - Latvija

15.02.2014.

19.00

Zviedrija - Latvija

18.02.2014.

 

Kvalifikācijas spēles

19.02.2014.

 

Ceturtdaļfināli

21.02.2014.

 

Pusfināli

22.02.2014.

17.00

Spēle par 3. vietu

23.02.2014.

14.00

Fināls

 

Latvijas hokeja izlases ledus treniņu grafiks („Volvo SC” ledus halle)

  1. 1.februāris 17:00 - 18:30           
  2. 2.februāris 11:45 – 13:45          
  3. 3.februāris 17:00 – 19:15          
  4. 4.februāris 12:15 – 14:00
  5. 5.februāris 11:00 – 13:00
Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem