Latvijas hokeja valstsvienības formas Soču Olimpiskajām spēlēm nodrošinās Nike

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
16:09, 20. decembris 0

Plašāka sabiedrība tika iepazīstināta ar Latvijas hokeja valstvienības īpaši izveidotajām spēļu formām.

Latvijas Hokeja federācija, Latvijas Olimpiskā komiteja un zīmols NIKE plašāku sabiedrību iepazīstināja ar Latvijas hokeja valstvienības dalībai Soču Olimpiskajās spēlēs īpaši izveidotajām spēļu formām.

Preses konferencē piedalījās Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans, Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs un Latvijas delegācijas vadītājs Sočos, Žoržs Tikmers, zīmola NIKE vadītājs Baltijā Rainers Tops un mārketinga vadītājs Latvijā Sandijs Pinkulis, kā arī Latvijas valstsvienības izlases hokejisti – Artūrs Kulda un Miks Indrašis.

Ikviens vareja aplūkot valstvienības jaunās formas, kopā ar Latvijas izlases hokeja spēlētājiem un individuāli fotografēties īpaši veidotā foto stendā, kā arī rakstīt savus laba vēlējumus Latvijas valstvienībai ceļā uz Soču Olimpiskajām spēlēm 2014.gadā. LHF prezidents K.Lipmans kopā ar LOK ģenerālsekretāru Ž.Tikmeru Latvijas valstvienībai veltīja vārdus: „Ja Tu tici uzvarai, tad uzvara ticēs Tev!“ Abu amatpersonu vēlējumiem pievienojās arī citi pasākuma apmeklētāji, vēlot spēlēt jaunajās formās no sirds, gūstot daudz skaistu uzvaru.

Latvijas izlases spēlētājs Miks Indrašis teica: „Uzvilkt valstvienības kreklu un doties spēlēt katram spēlētajam ir īpašs notikums. Uzvelkot formu, apzinies, ka esi izcīnījis vietu starp labākajiem!“ NIKE filozofija ir veidot apģērbus tā, lai tie atvieglotu sportistu ikdienu un palīdzētu ceļā uz visaugstākajiem rezultātiem – pielāgojoties gan sportistu individuālajai kustību amplitūdai, gan nodrošinot maksimālu komforta sajūtu. Rainers Tops, zīmola NIKE vadītājs Baltijā, uzsver: „Esam gandarīti par veiksmīgo sadarbību ar Latvijas Hokeja federāciju un Latvijas Olimpisko komiteju. Mēs apzinamies, cik lepni ir sportisti spēlējot nacionālās izlases formās, tādēļ mērķtiecīgi apvienojām Latvijas vēsturisko simboliku ar apģērba tehniskām priekšrocībām. Ceram, ka visiem hokejistiem patiks jaunie valsts izlases krekli, kas ir vieglāki, elpojošāki un komfortablāki, un nodrošinās līdzvērtīgu konkurētspēju Olimpiskajās spēlēs.“

K.Lipmans, LHF prezidents, saka: „Formastērpi hokejā ir īpaši svarīgi – to svars, audumu īpašības, elastība – ikviens elements ir būtisks spēlētāju labsajūtai un labākas spēles veicināšanai. Katrā ziņā formastērpam jāatbilst visaugstākajiem kvalitātes kritērijiem. Hokejs ir Latvijas lepnums – mēs sagaidām labākos rezultātus no mūsu izlases, un tādēļ mums jādod viņiem pats labākais – mūsdienīgas formas, labi treniņu apstākļi un atbalsts. Novēlu godīgu un cieņpilnu spēli arī Soču Olimpiskajās spēlēs.“ Savukārt Žoržs Tikmers pateicās gan hokejistiem par izturību un cīņas sparu, gan Hokeja federācijai, atgādinot, ka šīs būs ceturtās ziemas Olimpiskās spēles, kurās piedalīsies Latvijas hokeja valstvienība. Tikmers uzsvēra: „Ceru, ka Olimpiskās spēles nesīs panākumus un vienos sabiedrību.“

PAPILDUS INFORMĀCIJA PAR NIKE VEIDOTAJĀM FORMĀM LATVIJAS HOKEJA IZLASEI

OTRREIZĒJI PĀRSTRĀDĀTS POLIESTERS

  • Formas krekls un zeķes ir izgatavoti no 73% otrreizēji pārstrādāta poliestera, kas ir daļa no NIKE apņemšanās sporta apģērbu ražošanā atstāt pēc iespējas mazāku ietekmi uz vidi.
  • Katrs krekls ir izgatavots, izmantojot līdz pat 17 otrreizēji pārstrādātām plastmasas ūdens pudelēm, savukārt zeķu izgatavošanā vidēji tiek izmantotas piecas plastmasas pudeles.
  • Plastmasas pudeles tiek sasmalcinātas pārslās un izkausētas, lai veidotu dziju, kas savērpta audumā, samazinot enerģijas patēriņu līdz pat 30%, salīdzinot ar neapstrādāta poliestera izmantošanu ražošanā.
  • Laikā no 2010.gada NIKE ir izmantojis vairāk kā 1,1 miljardu plastmasas pudeļu otrreizēji pārstrādāta poliestera izgatavošanā.

MATERIĀLS

  • Krekla svars ir 448 grami, kas ir par 15% vieglāks nekā 2010.gada Olimpisko spēļu NIKE ražotie hokeja krekli.
  • Ventilācijas zonas roku un korpusa sānu daļā nodrošina papildus komfortu.
  • Vieglāki grafiskie zīmējumi veido formas mūsdienīgu izskatu un nodrošina sportisku sajūtu.

KONSTRUKCIJA

  • Krekla kakla izgriezums ar Flywire tehnoloģijas atbalstu veido noslēgtu kakla zonu, kas nodrošina ciešāku sajūtu, novērš krekla slīdēšanu un palielina komfortu.
  • Smalkāks šuvju dizains samazina kopējo svaru, vienlaikus gan racionalizējot ražošanu, gan padarot dizainu mūsdienīgāku.
  • Krekla aizmugures apakšdaļā ir jauna, vienkāršota piestiprināšanas konstrukcija, kas novērš krekla brīvu krišanu, ļaujot precīzāk pielāgoties katram sportistam.

Informāciju sagatavoja:

Arnis Ozoliņš, EKIN – NIKE produktu speciālists, e-pasts: , tālrunis: 26399831

Māris Gorbunovs, LHF preses sekretārs, e-pasts: , tālrunis: 29446091

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem