Latvijas Olimpiskās komandas dalībniekus atbalsta autosalons "Moller Auto Krasta"

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
15:34, 12. janvāris 0

Izrādot atbalstu LOK, Volkswagen centrs “Moller Auto Krasta” ir piešķīris autotransportu vadošajiem Latvijas vasaras un ziemas sporta veidu pārstāvjiem.

Līdz ar to LOK, Riteņbraukšanas federācija, Vieglatlētikas savienība, Airēšanas federācija, Kanoe federācija, kā arī Biatlona federācija un pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš šodien, 12.janvārī “Moller Auto Krasta” autosalonā, Krasta ielā 54, aicināja uz tikšanos, lai mediju pārstāvjus informētu par noslēgto sadarbību un nākotnes plāniem.

“Sportistiem ļoti bieži nākas veikt garus pārbraucienus no vienām sacensībām uz otrām, tāpēc ir prieks, ka LOK un “Moller Auto Krasta” ir izdevies rast iespēju piedāvāt un nodrošināt Latvijas Olimpiskās komandas kandidātus ar mūsdienīgu, izcilas kvalitātes Volkswagen markas auto transportu. Prieks par ieguldīto darbu un esmu pārliecināts, ka šis ieguldījums nesīs augļus nākotnē. Šāda pretimnākšana sportistiem no “Moller Auto Krasta” puses ir neatsverama, jo tas, pirmkārt, ir svarīgi sportistiem, tas ceļ Olimpiešu kopējo tēlu, pašapziņu, kā arī šis piedāvājums motivēs strādāt cītīgāk,” izsakās LOK prezidents Aldons Vrubļevskis.

Novērtējot Latvijas sportistu sniegumu, “Moller Auto Krasta” ir izvēlējies atbalstīt Olimpiešus, sniedzot tehnisku atbalstu ceļā uz Olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro 2016 un Phjončhana 2018. Treniņi un ceļš turp ir tikpat svarīgs kā pati dalība šāda mēroga sacensībās, tādēļ, nodrošinot augstākās kvalitātes komfortu un transportu, “Moller Auto Krasta” ir nolēmusi ar jaunām Volkswagen automašīnām atbalstīt Latvijas labākos sportistus.

“Moller Auto Krasta”, novērtējot sportistu sasniegumus iepriekšējās sezonās, kļuvis par atbalstītāju LOK un vairākām Olimpisko sporta veidu federācijām,  piešķirot lietošanā septiņas jaunas Volkswagen automašīnas. “Moller Auto Krasta” autosalona vadītāja Izīda Gerkena pauž gandarījumu par sadarbības projektu: „Mēs ceram, ka sportistiem piešķirtās automašīnas atvieglos ikdienu un viņi varēs daudz vieglāk un efektīvāk parādīt savu sniegumu dažādās sacensībās, gatavojoties nozīmīgākajām sacensībām – Olimpiskajām spēlēm.” 

Kā pirmā, pie Volkswagen Multivan mikroautobusa jau pirms Ziemassvētkiem tika Latvijas Biatlona federācija un labākais mūsu biatlonists Andrejs Rastorgujevs un viņa treneris Intars Bērkulis, kā arī pie jaunā Volkswagen Golf Sportsvan stūres sēdās pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš.

Savukārt šodien Volkswagen markas mikroautobusa atslēgas tika pasniegtas Riteņbraukšanas federācijai, Vieglatlētikas savienībai, Airēšanas federācijai, kā arī Kanoe federācijai un to labākajiem sportistiem, Latvijas Olimpiskās komandas kandidātiem – Edžum Treimanim Kristenam Krīgeram, Rihardam Veidem un trenerim Ivo Lakučam (BMX riteņbraukšaana); Madarai Palameikai un Laurai Ikauniecei-Admidiņai (vieglatlētika); Robertam Akmenim un Dagnim Iļjinam (smaiļošana/kanoe airēšana); Elzai Gulbei, Gintam Zundem un Dairim Adamaitim (airēšana).

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem