LOK izstrādās stratēģiju "Olimpiskā kustība Latvijā 2030" un tās rīcības plānu

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
14:15, 23. oktobris 0

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomiteja vakar, 22.oktobrī uzdeva LOK Valdei līdz 1.novembrim izveidot darba grupu stratēģijas “Olimpiskā kustība Latvijā 2030” un rīcības plāna izstrādei saskaņā ar Olimpiskās Hartas un Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) vadlīnijām (Agenda 2020) un LOK statūtiem.

Stratēģija iezīmēs noteiktas Olimpiskās kustības Latvijā vadlīnijas, mērķus un galvenos veicamos uzdevumus līdz 2030.gadam, savukārt rīcības plānā tiks noteikti prioritāri veicamie darbi un pasākumi Olimpiskajām ciklam līdz 2024.gadam.

Darba grupā tiks pārstāvētas Olimpisko sporta veidu federācijas, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM), pašvaldības un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), kā arī tiks piesaistīti stratēģiskās plānošanas un zīmola vadības eksperti. Piesaistītie profesionāļi analizēs un izstrādās priekšlikumus divos galvenajos darbības virzienos – “Olimpisms  un sabiedrība” un “Augstu sasniegumu sports Latvijā”.

“Olimpiskai kustībai Latvijā ir radoši jāturpina sava misija, saglabājot Olimpisma vērtības – izcilība, cieņa un draudzība. Mēs saprotam, ka nauda un materiālais nodrošinājums ir tikai viens no līdzekļiem mūsu kopējā darbā. Ar šo iniciatīvu mēs aktīvi iesaistāmies sporta nozares un tās pārvaldes un finansēšanas sistēmas reformas sagatavošanā un vēlākā realizācijā, vienojoties par kopīgu rīcību ar IZM un sporta organizācijām. Esam pārliecināti, ka vienlaikus tas stiprinās sporta organizāciju vienotību, solidaritāti un savstarpējo cieņu šajā pārmaiņu laikā”, izsakās LOK ģenerālsekretārs un Olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Grindeks” un “4F”; LOK sadarbības partneri VAS “Latvijas Dzelzceļš” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem