LOV pamatsastāvā uzņemti astoņu ziemas sporta veidu 37 pārstāvji

Marita Vilciņa, LOV
14:19, 23. aprīlis 0

Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) pamatsastāvā nākamā gada ziemas sporta veidos iekļauti 37 sportisti no astoņiem sporta veidiem, informē LOV pārstāve Marita Vilciņa.

Šodien, 23.aprīlī Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieku sapulce vērtēja ziemas sporta veidu sportistu sasniegumus aizvadītājā Olimpiskajā sezonā un nosauca LOV „Pamata” un „Rezerves” sastāvus 2015./2016.gada sezonai. LOV sastāvos tika uzņemti astoņu sporta veidu 37 pārstāvji, kas bija izpildījuši LOV atlases kritērijus 2014./2015.gada sacensību sezonā.

Savukārt „Rezerves” sastāvā ir saglabātas 10 vietas ziemas sporta veidu federāciju ieteiktiem atlētiem, ņemot vērā sporta veidu pārstāvniecību 2014.gada Soču Ziemas Olimpiskajās spēlēs.

LOV valdes priekšsēdētājs Einars Fogelis pauda prieku par aizvadītās sezonas ziemas sporta veidu atlētu augstajiem rezultātiem un atzina, ka vienmēr ir patīkami sniegt konkrētu palīdzību Latvijas labākajiem sportistiem.

Pamata sastāvs (37 sportisti)

Rezerves sastāvs (10 vietas – nosauc attiecīgo sporta veidu federācijas)

  • Latvijas Biatlona federācija – 1 vieta
  • Latvijas Bobsleja un skeletona federācija – 3 vietas
  • Latvijas Kamaniņu sporta federācija – 1 vieta
  • Latvijas Slēpošanas savienība – 3 vietas
  • Latvijas Slidošanas asociācija – 2 vietas

Sportistu līdzfinansējuma apjoms un kārtība tiks noteikti individuāli pēc mācību – treniņu darba tāmju, sacensību kalendāra un treniņu plānu iesniegšanas. Tuvākajā laikā LOV sadarbībā ar ziemas sporta veidu federācijām, treneriem un sportistiem slēgs līgumus, lai ar maija mēnesi varētu uzsākt finansēt „Pamata” un ”Rezerves” sastāvu sportistu gatavošanos sacensību sezonai. 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem