Melbārža ekipāža pēc diviem braucieniem pakāpjas uz otro vietu

LETA
23:29, 22. februāris 0

Bobsleja četrinieku ekipāža Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkastis un Jānis Strenga pēc diviem braucieniem Soču Olimpiskajās spēlēs atrodas otrajā vietā.

Viņi veica lielisku otro braucienu, uzrādot ātrāko laiku. Līderpozīcijā atrodas Krievijas pirmā komanda. Trešais un ceturtais brauciens risināsies svētdien.

Melbārža ekipāža pirmo braucienu veica 55,10 sekundēs, startā uzrādot dalītu trešo labāko laiku un pēc pirmā brauciena esot piektie. Savukārt otro braucienu latvieši veica 55,13 sekundēs, uzrādot labāko laiku gan startā, gan visā braucienā.

Tādējādi pēc otrā brauciena Melbārdis spēja pakāpties uz otro vietu, ievērojami uzlabojot savas pozīcijas cīņā ar tiešajiem konkurentiem.

Līderis pēc diviem braucieniem ir mājinieks Aleksandrs Zubkovs, kuram Melbārdis zaudē tikai 0,04 sekundes. Tālāk vēl pēc 0,12 sekundēm seko vācietis Maksimiljans Arnts, bet vēl par 0,01 sekundi atpaliek amerikānis Stīvens Holkombs.

Ceturtās vietas īpašnieks Tomass Floršucs no Vācijas latviešu ekipāžai zaudē 0,25 sekundes.

Savukārt otrs Latvijas pilots Oskars Ķibermanis kurš startē ar stūmējiem Raivi Broku, Helviju Lūsi un Vairi Leibomu, pēc pirmā brauciena atradās 15.vietā 0,86 sekundes aiz līdera, bet otrajā braucienā uzrādīja 13.labāko laiku un pakāpās uz dalītu 13.pozīciju.

Otrā Latvijas ekipāža līderim zaudē 1,01 sekundi.

Kopumā piedalās 30 ekipāžas.

Atlikušie divi norisināsies svētdien.

Divnieku sacensībās Melbārdim ar Dreiškenu izdevās ierindoties augstajā piektajā vietā, kamēr Ķibermanis ar Leibomu bija 16.pozīcijā.

Šis Latvijas bobslejam ir augstākais rezultāts olimpisko spēļu divnieku sacensībās šajā gadsimtā. 1998.gadā piekto vietu spēja izcīnīt Sanda Prūša divnieks, bet pirms astoņiem gadiem Jānis Miņins ar stūmēju Dreiškenu noslēdza labāko sešinieku.

 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem