Nolans: Latvija izlase Olimpiskajā turnīrā mēģinās iegūt medaļas

LETA
10:58, 11. februāris 0

Latvijas hokeja izlase Olimpiskajās spēlēs darīs to pašu, ko citas izlases, - mēģinās izcīnīt medaļas, atzina Latvijas izlases galvenais treneris kanādietis Teds Nolans.

Kā zināms, Nolans, kurš ikdienā strādā Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubā Bufalo "Sabres", valstsvienībai pievienojās pirmdien.

"Šodien komanda bija nedaudz ne savā ādā, tomēr varbūt šī ir viena no tādām dienām. Mēs kļūsim labāki, jo spēlēsim pret pasaules labākajām valstsvienībām. Turnīrā darīsim to pašu, ko citas komandas, - centīsimies iegūt medaļas,'' teica 55 gadus vecais speciālists.

Nolans atzina, ka Sočos ieradies ātrāk par izlases hokejistu Zemgu Girgensonu, kurš arī pārstāv "Sabres" vienību, lai gan sākotnēji izskanēja informācija, ka abi no ASV ieradušies kopā.

"Atlidoju agrāk ar vadību, tiesnešiem, žurnālistiem, nevis ar Zemgu. Viņš ir viens no "Sabres" labākajiem spēlētājiem, kā arī pats priecājas par iespēju piedalīties Olimpiādē, pārrunājām to nedaudz iepriekš,'' skaidroja treneris. Girgensons pirmdienas treniņā tika iespēlēts vienā virknējumā ar Miku Indraši un Ronaldu Ķēniņu.

Latvijas hokeja izlase pirmo spēli aizvadīs trešdien, kad spēkosies ar Šveices izlasi. Pēc tam to sagaida spēkošanās ar Zviedrijas un Čehijas valstsvienībām.

"Girgensons ir viens no vadošajiem spēlētājiem izlasē. Viņš dabūs spēles laiku gan mazākumā, gan vairākumā. Šodienas treniņā viņš tika iespēlēts nevis pirmajā maiņā, bet vienā no trim. Mēģināsim sastāvu padarīt pēc iespējas līdzvērtīgāku,'' izteicās Nolans.

Tikmēr sarunā ar Olimpisko ziņu dienestu Nolans sacīja, ka ar galvenā trenera amata apvienošanu "Sabres" klubā un Latvijas izlasē ir apmierināts.

"Tas ir labi, jo līdz ar to varu trenēt katru dienu. Uzskatu, ka, strādājot ikdienā, kļūstu par labāku treneri," piebilda Nolans.

Tiesa, Nolans nav pārliecināts, kurš no abiem Latvijas vārtsargiem - Kristers Gudļevskis vai Edgars Masaļskis - sargās valstsvienības vārtus šajā Olimpiādē. "Esmu diezgan pārliecināts, ka redzēsiet viņus abus. Gudļevski noteikti ietekmēs laika zonu maiņas, tāpēc mēs viņam varētu dot pāris dienas, lai pierastu pie apstākļiem, liekot vārtos otrajā vai trešajā spēlē."

Jau vēstīts, ka pirmdien nenotiks iepriekš paredzētā neoficiālā treniņspēle starp Latvijas un Austrijas izlasēm.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem