Olimpiskās medaļas ir kaltas arī ar Ford atbalstu

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
13:59, 27. marts 0

Veiksmīgi noslēdzas Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK), Bobsleja un skeletona federācijas, Biatlona federācijas un Slēpošanas savienības sadarbība ar auto zīmolu Ford.

LOK un sporta federāciju pārstāvji šodien viesojās autosalonā “Inchcape”, pateicoties par atbalstu labākajiem ziemas sporta veidu sportistiem olimpiskajā sezonā un pārrunājot turpmākās sadarbības iespējas.

LOK ģenerālsekretārs un Latvijas Olimpiskās delegācijas Sočos vadītājs Žoržs Tikmers, kā arī Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas viceprezidents Zintis Ekmanis autosalona vadītājam Ilgvaram Ķipēnam pasniedza īpašas dāvanas – fotogrāfijas ar Olimpisko medaļnieku autogrāfiem.

"Projekts starp Latvijas Olimpisko komiteju, ziemas sporta veida federācijām, sportistiem, treneriem un Ford bija īpašs, jo pirmo reizi mums izdevās nodrošināt Latvijas Olimpisko komandu ar mūsdienīgiem, labas kvalitātes Ford Transit mikroautobusiem. Prieks, ka kopīgi ieguldītais darbs sekmēja sportistu izcilos rezultātus Soču ziemas Olimpiskajās spēlēs. Šis sadarbības projekts bija svarīgs sportistiem, jo veidoja mūsdienīgu Olimpieša tēlu un cēla sportistu pašapziņu,” stāsta LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.

Inchape Motors Latvia vadītājs Ilgvars Ķipēns izteica gandarījumu, ka Latvijas Olimpiskās komandas medaļas ir izkaltas arī ar Inchape Motors Latvia atbalstu.

Novērtējot Latvijas sportistu sasniegumus, Inchape Morors Latvia izvēlējās atbalstīt 3 sporta veidu federāciju labākos sportistus, gatavojoties startiem Sočos, piešķirot piecus jaunus Ford Transit mikroautobusus to vajadzībām un kļūstot par atbalstītāju LOK un trīs ziemas sporta veidu federācijām.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem