Par Latvijas delegācijas vadītāju II Eiropas Spēlēs Minskā apstiprināts Žoržs Tikmers

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
15:51, 31. maijs 0

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas sēdē par Latvijas delegācijas vadītāju II Eiropas Spēlēs Minskā apstiprināts LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers. II Eiropas Spēles Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā norisināsies 2019.gadā no 21. līdz 30.jūnijam.

Plānots, ka Latvijas delegācija varētu sastāvēt līdz 60 sportistiem, kuri piedalītos aptuveni 12 no 15 sacensību programmā iekļautajiem sporta veidiem.

Eiropas Spēles ir starptautiskas kompleksas sacensības, kuras tiek organizētas reizi četros gados un tajās piedalās sportisti no visas Eiropas. II Eiropas Spēlēs Minskā sacensību programmā ir iekļauti 15 sporta veidu 23 disciplīnas – badmintonā, 3x3 basketbolā, boksā, cīņā, riteņbraukšanā, vingrošanā, kanoe, džudo, karatē, vieglatlētikā, sambo, loka šaušanā, šaušanā, galda tenisā un pludmales futbolā. 10 sporta veidos šajās sacensībās noritēs arī kvalifikācija 2020.gada Tokijas Olimpiskajām spēlēm. Plānots, ka II Eiropas Spēlēs Minskā piedalīsies vairāk kā 4000 atlētu no 50 Eiropas valstīm.

I Eiropas Spēles 2015.gadā notika Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku. Latvijas delegācijas sastāvā bija iekļauti 65 sportisti un Latvija šajās spēlēs izcīnīja vienu zelta medaļu pludmales volejbolā un bronzas godalgu cīņas sportā. Par čempioniem kļuva Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, bet Anastasija Grigorjeva izcīnīja bronzu.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Latvijas Gāze” un “4F”; LOK sadarbības partneri VAS “Latvijas Dzelzceļš” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem