Prezentētas XXII Ziemas Olimpisko spēļu medaļniekiem veltītas pastmarkas

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
11:42, 27. maijs 0

Latvijas Pasts sadarbībā ar LOK izdevis četras pastmarkas un speciālu aploksni, kas veltīta šogad notikušo XXII Ziemas Olimpisko spēļu Latvijas medaļniekiem.

Olimpiskās pastmarkas izdotas par godu XXII Ziemas Olimpisko spēļu Latvijas čempioniem – sudraba medaļas ieguvējam skeletonā Martinam Dukuram, sudraba medaļu ieguvējiem bobslejā četriniekiem Oskaram Melbārdim, Daumantam Dreiškenam, Arvim Vilkastem, Jānim Strengam, bronzas medaļu ieguvējiem kamaniņu sportā divniekiem Andrim Šicam, Jurim Šicam un bronzas medaļu ieguvējiem kamaniņu sportā stafetē Elīzai Tīrumai, Mārtiņam Rubenim, A.Šicam un J.Šicam.

Katra no pastmarkām emitēta 30 000 eksemplāru tirāžā, un to nominālvērtība ir 0,50 €, kas atbilst vienkāršas vēstules nosūtīšanas izmaksām Latvijas teritorijā. Savukārt Olimpisko spēļu aploksnes tirāža sasniedz 1500 eksemplāru.

Latvijas Pasts kopš XXVII Vasaras Olimpiskajām spēlēm, kas 2000.gadā risinājās Austrālijas pilsētā Sidnejā, izdod pastmarkas par godu šo spēļu medaļu ieguvējiem no Latvijas.

XXII Ziemas Olimpiskās spēles, kas no 2014.gada 7.februāra līdz 23.februārim risinājās Sočos (Krievija), tiek uzskatītas par Latvijai visveiksmīgākajām ziemas spēlēm, iegūstot līdz šim nebijušu medaļu skaitu trīs sporta veidos – pa sudraba medaļai skeletonā un bobslejā un divas bronzas medaļas kamaniņbraukšanā. Kopumā Latvija tika pārstāvēta septiņos ziemas sporta veidos – biatlonā, bobslejā, hokejā, kamaniņu sportā, skeletonā, slidošanā un slēpošanā.

Foto no pirmās dienas zīmogošanas pasākuma ir aplūkojamas galerijā>>>

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem