Tīruma izcīna 12. vietu Olimpiskajās spēlēs kamaniņu disciplīnā

LETA
21:58, 11. februāris 0

Savukārt cita latviešu sportiste Ulla Zirne ierindojās 18. pozīcijā.

Šis ir trešais augstvērtīgākais Latvijas sportistu rezultāts šajā Olimpiādē.

Tīruma bija 11. pozīcijā pēc pirmdien veiktajiem pirmajiem diviem braucieniem. Trešajā viņa uzrādīja 12. laiku, pietuvojoties desmitās vietas īpašniecei Keitai Hensenai no ASV, no kuras viņa pēc trešā brauciena atpalika par 0,167 sekundēm. Tomēr ceturtajā braucienā latviete uzrādīja 13. laiku un bija spiesta zaudēt vienu vietu, palaižot priekšā mājinieci Jekaterinu Baturinu.

Tīruma par 3,303 sekundēm četru braucienu summā atpalika no uzvarētājas vācietes Natālijas Geisenbergeres, kura šosezon pirmo reizi karjerā triumfēja Pasaules kausa ieskaitē. Pašlaik 26 gadus vecā sportiste zeltu pievienojusi pirms četriem gadiem Vankūverā izcīnītajai bronzas medaļai.

Savukārt cita Latvijas kamaniņu braucēja - 18 gadus vecā Ulla Zirne - pēc trim braucieniem nemainīgi ieņēma 16. vietu, tomēr noslēdzošajā braucienā uzrādītais 21. laiks lika atkāpties uz 18. pozīciju, uzvarētājai piekāpjoties par 4,917 sekundēm. Pēc pirmā brauciena latviete bija 15. pozīcijā.

Pēc otrā brauciena uz otro pozīciju izdevās pakāpties Vācijas kamaniņu braucējai Tatjanai Hifnerei, kura savu pozīciju vēlāk saglabāja un summā tautietei zaudēja 1,139 sekundes. Trešā tikmēr bija amerikāniete Erina Hemlina, no Geisenbergeres atpaliekot par 1,377 sekundēm.

Labāko trijniekam tikmēr sekoja kanādietes Aleksa Gouga un Kimberlija Makrī.

Pašlaik 30 gadus vecajai Hifnerei šī ir trešā olimpiskā godalga karjerā, bet 2010. gadā viņa kļuva par čempioni. Savukārt 27 gadus vecā Hemlina ieguva savu pirmo godalgu.

Trešdien risināsies sacensības divnieku ekipāžām, kurās Latviju pārstāvēs Andris un Juris Šici un Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, bet ceturtdien paredzēta komandu stafete.

Jau ziņots, ka vīriešu sacensībās Mārtiņš Rubenis izcīnīja 10. vietu, Inārs Kivlenieks ierindojās 16. pozīcijā, bet Kristaps palika 21. vietā.

Olimpiskās spēles Krievijas kūrorta pilsētā risinās no 7. līdz 23. februārim.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem