Ziņas

Latvijas Olimpiskā komiteja piedāvā interaktīvu mobilo aplikāciju "Olimpisma ABC"

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
10:52, 28. janvāris 0

Atzīmējot Latvijas simtgadi, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) ikvienam interesentam piedāvā mūsdienīgu veidu kā iepazīties ar Olimpiskajām vērtībām, vēsturi, Latvijas sportistu biogrāfiju un rezultātiem Olimpiskajās spēlēs, prezentējot mobilo aplikāciju “Olimpisma ABC”.

“Mūsdienu laikmetā bez modernajām tehnoloģijām iztikt nevar un dažādas mobilās aplikācijas ir kļuvušas par ikdienas sastāvdaļu”, atzīst LOK prezidents Aldons Vrubļevskis. “Mobilā aplikācija “Olimpisma ABC” ir mūsu, Latvijas Olimpiskās komitejas dāvana ikvienam interesentam Latvijas simtgadē. Tā kalpos par mūsdienīgu un atraktīvu zināšanu apguves veidu par Olimpisko kustību un tās vēsturi, vienlaikus veicinot Olimpisko vērtību un sporta popularizēšanu Latvijas jauniešu vidū.”

Aplikācija sevī ietver informāciju un faktus par Olimpisko sporta veidu vēsturi, kā arī visu Latvijas sportistu biogrāfijas un sasniegumus Olimpiskajās spēlēs, sākot ar V Olimpiādes spēlēm Stokholmā 1912.gadā līdz pat Phjončhanas ziemas Olimpiskajām spēlēm 2018.gadā.

Aplikācija nav tikai informācijas iegūšanas kanāls, bet ikvienam jau šobrīd ir iespēja pārbaudīt arī savas zināšanas par Olimpisko kustību, Olimpiskajām spēlēm un Latvijas sportistiem dažādos interaktīvos testos, kā arī tikt pie vērtīgām balvām piedaloties konkursos.

Prezentējot aplikāciju “Olimpisma ABC”, tajā ir pieejams pirmais konkurss. Konkurss sākas šodien, 28.janvārī un ilgs līdz 4.februārim, kad arī tiks noskaidroti trīs laimīgie, kuri savā īpašumā iegūs vērtīgas balvas no Latvijas Olimpiskās komitejas.

Drukas versijā pirmo reizi “Olimpiskā ABC” tika izdota 1998.gadā, bet atjauninājumu tā piedzīvoja 2008.gadā. Kopš pēdējā izdevuma ir pagājuši vairāk kā 10 gadi, līdz ar to jaunā aplikācija piedāvā aktuālāko informāciju par Olimpisko kustību pasaulē un Latvijā. Aplikācijas saturs regulāri tiks papildināts ar aktuālāko un jaunāko informāciju, kā arī jauniem testiem un konkursiem.

Mobilo aplikāciju “Olimpisma ABC” bez maksas lejupielādēt ir iespējams viedveikalos App Store un Google Play.

Aplikācija tapusi sadarbībā ar “WB Group” un Olimpiskās solidaritātes un Eiropas Olimpiskās komitejas finansiālu atbalstu.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Grindeks” un “4F”; LOK sadarbības partneri VAS “Latvijas Dzelzceļš” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem