Nolans: Latvijā pavadītais laiks bija mani labākie gadi hokejā

LETA
12:00, 6. maijs 0

Latvijas izlases galvenā trenera amatā pavadītais laiks bija kanādiešu speciālista Teda Nolana labākie gadi hokejā, sarunā ar Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumu "Sporta studija" izteicās pats treneris.

Šobrīd Latvijas izlase turpina gatavoties šonedēļ gaidāmajam pasaules čempionātam, kas pie valstsvienības stūres būs pēdējais turnīrs Nolanam, kurš komandas grožus pārņēma 2011.gadā.

"Latvijā pavadītie gadi noteikti bijuši mani labākie hokejā," izteicās Nolans. "Latvijas izlase nekļuva par darbu, bet gan par kaut ko vairāk. Nacionālā hokeja līga (NHL), protams, ir labākā līga pasaulē, un, ja tevi uzaicina, tur ir jādodas."

Kā zināms, Nolans šobrīd ir NHL kluba Bufalo "Sabres" galvenais treneris, ar ko viņš noslēdza pilnvērtīgu līgumu vien šajā sezonā. 56 gadus vecais kanādietis nenoliedza interesi par Artūra Irbes un Kārļa Zirņa piesaistīšanu komandas treneru kolektīvā. Turklāt Zirni, kurš šobrīd strādā arī valstsvienībā, Nolans saredz lielu potenciālu.

Latvijas izlase pasaules čempionātam, kas šogad notiks Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, gatavojas jau vairākas nedēļas, bet Nolans tai pievienojās vien iepriekšējā nedēļā. Kanādiešu speciālists nenoliedz, ka viņam bijusi skarbu vārdu apmaiņa ar Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidentu Kirovu Lipmanu, kurš jau iepriekš nav slēpis savu vēlmi aizstāt Nolanu ar kādu citu speciālistu.

"Ar Lipmanu mums bija pāris skarbu vārdu apmaiņa. Viņš vēlas, lai komanda spēlē labi, un to gribu arī es. Neatbraucu, lai strādātu viena cilvēka labā, bet gan valsts labā. Esmu šeit spēlētāju un cilvēku dēļ," pauda Nolans.

Pasaules čempionāts Minskā sāksies piektdien un norisināsies līdz 25.maijam. Latvijas izlase tajā spēlēs vienā apakšgrupā ar Somiju, Krieviju, ASV, Šveici, Vāciju, Baltkrieviju un Kazahstānu.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem